Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Polonya , Krakow 24 Haftalık Gönüllülük Projesi

img

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

 

Gönüllülerin pozisyonu, Europe4Youth Gençlik merkezlerinde örgütlenmenin sağlanması, organizasyona destek olmak ve hayat kalitesinin artırılmasında yardımcı olmaktır.

Merkezde günde 5-7 saat arasında çalışma düzeni olacaktır.

Ekiple birlikte gençlik çalışmalarına teşviğin sağlanması ve sosyal medya ile teşvik edilerek Krakow’daki gençlerle hareketlilik sağlanacaktır. Bahsedilen bu yapılacaklar ile gönüllünün ilgisine göre organizesi sağlanacaktır.

 

Dil dersleri , sanat etkilnlikleri, sporsal faaliyetleer gibi bir çok etkinlik olacaktır.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

6 gönüllü, organizasyonun sağladığı ve şehir merkezinde yer alan dairede kalacaktır. Organizasyon size seyahat edebilmeniz için bilet ve yemek, ekstra masraflar için aylık 220 euro ödeyecektir. Ayrıca ayda 2 gün izniniz olacaktır.

 

 

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Lehçe dil kursu alacaksınız ve gönüllülük ile ilgili daha kapsamlı bilgi için 2 eğitime erişeceksiniz. Bu faaliyetler zorunlu olacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

Motivasyonu yüksek olan ve proaktif özellikli,

Gençlerle çalışma konusunda tecrübesi olan ve atölye çalışmaları yapabilecek, iyi seviyede ingilizcesi olan ve grup çalışmalarına yatkınlığı olan,

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: