Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Fransa , Toulouse Uzun Dönem Gönüllülük Projesi

img

MJC Croix Daurade, amacı teşvik ederek insanları özgürleştirmek olan bir popüler eğitim derneğidir. Gönüllü, çocuklara ve gençlere yönelik eylemlerin uygulanmasını destekleyecektir. Bir eğlence merkezinin animasyonu ve yönetimi ile ilgili farklı görevlere katılacak.

 

MJC içinde ve dışında yerel faaliyetlerin uygulanmasına katılacaktır. Vatandaşlara açık samimi bir mekanın resepsiyonuna ve animasyonuna katılacak. MJC’yi ekolojik taahhütlerinde destekleyecektir.

 

Son olarak, temalar etrafında ve kendi seçeceği medya ile kültürlerarası etkinlikler düzenleyecektir. Croix Daurade’nin MJC’si, Toulouse’daki her biri bir Avrupalı ​​gönüllüye ev sahipliği yapacak olan üç MJC’den biridir. . MJC’ler, uzun vadede, örneğin bir etkinlik organizasyonu gibi ortak bir proje üzerinde çalışabilmeleri için gönüllüler arasında düzenli toplantılar düzenleyecektir.

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Gönüllü bu yerde bireysel konaklamada olacaktır: http://www.otoulouse.org/logement/residence-jolimont-2/ konaklama, MJC Croix Daurade’den toplu taşıma ile 15 dakika uzaklıktadır.

 

Yemek, konaklama yerinde ve aynı zamanda MJC’de gerçekleşecektir. Konaklama biriminde kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz bir restoran bulunmaktadır. Yemek ücretleri program tarafından karşılanmaktadır. Seyahat, CES programı tarafından karşılanacaktır. Açıklamalar hoca tarafından yapılacaktır.

 

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Sunduğumuz misyon, faaliyet açısından çok çeşitlidir. Görevi sırasında gönüllü aşağıdakilerle ilgili beceriler geliştirecektir: – Fransızca öğrenmek (OLS programına kayıt olmak, tamamı gönüllünün kabulüne hazır olan iş arkadaşlarıyla değişim) – Çocuklar ve gençler için etkinliklerin organizasyonu – organizasyon olayların düzenlenmesiyle bağlantılıdır.

 

KATILIMCI PROFİLİ

Takım çalışmasına uygun birisi aranıyor. Dayanışma, paylaşma ve kültürel açıklık değerlerinde kendini tanıyan bir kişi. Gelişmiş bir organizasyonel kapasiteye sahip bir kişi.

MJC’ye gelen çocuklara ve gençlere uyum sağlayabilen yaratıcı bir kişi. Dinamik ve meraklı bir insan ve neden ütopik olmasın.

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: