Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Günlük Rusça Dil Kursu

img

Kursa 1 Gün içerisinde kaydolursanız ömür boyu ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz.

Kurs 8 bölümden oluşmaktadır  39 ders bulunmaktadır.  2 saat 12 dakika toplam uzunluğa sahiptir.

Kurs 1 indirilebilir kaynak sunmaktadır.

Seyahat, İş, TORFL Sınav Seviyeleri A1, A2, B1, Aile Hayatına dair Rusçayı öğren!

Bu Kurs ile Neler Öğreneceksiniz?

A1, A2, B1 TORFL sınav seviyelerini geçmek için de gerekli olan günlük yaşamın doğru Rusça dilini öğreneceksiniz.

Tüm konuları öğrenerek hemen Rusça konuşmaya başlayabileceksiniz.

Kurs Açıklaması

Bu Rusça konuşma kursu, özel optimize edilmiş bir yaklaşım sayesinde günlük Rusça dilini yoğun ama zahmetsizce hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır. En başından itibaren doğru konuşmaya başlamak için standart Rusça kelimeleri, sık kullanılan cümleleri öğreneceksiniz.

Biri Rusça sözcükler ve ifadelerle, diğeri karşılık gelen İngilizce çevirisiyle senkronize olmak üzere 2 sütunda sunulan tüm konuları göreceksiniz. Ayrıca videolar, bu dersin metninin tamamını Rusça altyazılı olarak takip etmenizi sağlayacaktır.

Bu, bir öğrenci ders kitabındaki metni okumayı, doğru telaffuzu dinlemeyi ve tüm konuşulan metni net bir şekilde anladığında, okulda gerçek bir canlı dersin optimize edilmiş bir versiyonunu verir.

Bu, doğru Rusça ses tonlamaları ile ana konuşmacının Rusça telaffuzunu hızlı bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Bu video kursu, pdf dosyası olarak indirebileceğiniz ders kitabındaki tüm Rusça cümlelerin kelime kelime okumasını temsil eder. Okuma, tüm metinler için iki kez yapılır: biri yavaştır, bu heceleri anlamaya yardımcı olur ve ikinci okuma, hassas bir yerel tonlama ile normal konuşma hızındadır.

Size önerilen dilbilimsel yaklaşım, konuşmacıyı pasif bir şekilde dinleyerek, söylenenleri tam olarak anlayarak ve tekrarlayarak çeşitli günlük Rusça cümleleri ezberlemeye dayanmaktadır.

Bu, yabancı dil öğrenmenin kolay, hızlı ve eğlenceli bir yoludur. Bu yaklaşım, günlük Rusça dilini kısa sürede öğrenmenize yardımcı olacaktır. Bu kurs, her seviyedeki yerli olmayan Rus öğrenciler için yararlıdır.

Kursa ücretsiz kaydolmak için tıklayınız

Bu kurs kimler için uygun?

Bu kurs, öğrencileri TORFL sınavına hazırlamak için seyahat için faydalı olacaktır.

Bir öğrencinin özel çaba göstermesi gerekmez. Öğrenme süreci kolay ve doğaldır.

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: