Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Kahkaha Yogası Programı – Ücretsiz

img

Kahkaha Yogası, kahkaha egzersizleriyle  yoga nefes tekniğin harmanlanması ile oluşuyor.

Hintli tıp doktoru Dr. Madan Kataria bu tekniği geliştirmiştir. Aerobik egzersiz etkileri olduğu için beyinde ve bedende oksijen miktarını artırarak daha enerjik ve rahat hissedilmesini sağlamaktadır.

Beynin daha aktif çalışmasıyla birlikte kişi daha odaklı, yaratıcı ve üretken olur.

Kahkaha bir grup içerisinde fiziksel egzersizler ile birlikte başlar ve kişiler göz kontağı kurup oyunlarla gerçek ve sürekli bir kahkahaya dönüşür.

Herkes mizah, komiklik veya şaka olmadan da  sebepsizce gülebilir. Bedenin gerçek ve sahte kahkahayı birbirinden ayırt edememesi bilimsel gerçeğe dayanmaktadır.

Beyin tarafından endorfin salgılanmasını sağlayarak  olumlu mood değişimini tetiklemektedir, çalışma sonrasında ise  normalden daha çok kahkaha atılmasını sağlamaktadır.

Eğitim Günü ve  Saati: 8 Nisan Saat 16:00

Eğitimin 100 kişilik kontenjanı vardır.

Yaş Sınırı: 18-30

Eğitim Ücretsizdir

Eğitim  Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir.

Başvuru formu linki için tıklayınız

Birlikte gülmek, kişileri kaynaştırmaktadır ve birbirlerine olan önyargılarını kaldırır daha empatik bir iletişim kurmalarını sağlar.

Sorunlar ile daha kolay baş edilmesini sağlar. Komik bir şey olmasa bile gülebilme becerisi, öfke yönetimi için de  kullanılır.

Eğitimi sağlayan kurum: Güler Yüzler Derneği

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: