Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Hollanda 6 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

img

Bu eğitim kursunda gençlik çalışmalarında refaha odaklanılacak ve gençlik çalışmasını gençlerin refahı için önleyici bir yaklaşım olarak ele alınacak.

“Hareket, bir kişinin fiziksel, duygusal ve zihinsel durumlarında değişiklik yaratmanın ilacıdır” – Carol Welch

 

 

Gençlik çalışanlarının bireysel refahının yanı sıra, bir grupta nasıl duygusal güvenlik ve tüm katılımcılar ve tüm eğitim için bir refah duygusu yaratılacağına odaklanacağız.

Son zamanlarda salgın hastalıklar, devam eden savaş ve günlük yaşam stresine maruz kalan refah kavramı, hayatımızın daha zorlu bir parçası haline geliyor.

Bu zorlu zamanda ve değişen dünyada gençlere yardım etmenin yollarını arıyoruz ama aynı zamanda gençlik çalışanlarına da sahip çıkmamız gerekiyor! Amaç, gençlik çalışmalarının önleyici rolüne daha fazla odaklanmaktır.

 

Gençlik çalışmasının bir bütün olarak insanların kendilerini düzenlemeyi ve kendilerine bakmayı öğrendiği bir yer haline geldiği bir dünya yaratmaya çalışıyoruz. Kendimizde bir değişiklik yaratarak gençlik çalışmasında bir değişiklik yaratmaya çalışıyoruz.

 

 

 

Bu eğitim kursu sırasında, kişisel refahınıza öncelik vererek refahın yapboz parçalarını bir araya getireceğiz. Kendimizi sadece gençlik çalışanları olarak değil, aynı zamanda kendi ihtiyaçlarımız olan insanlar olarak da tanıdığımız sınırlarımızı belirleyeceğiz ve sınırları inşa edeceğiz.

 

Kendi başımızın çaresine bakabilmekle, başkalarıyla çalışma ve diğer insanların ihtiyaçlarını karşılama kapasitesi yaratırız. Siz de gençler için daha güvenli bir ortam yaratabilecek ve bizim için en iyi olan araç ve yöntemleri uygulamaya koyabileceksiniz.

Amaç:

Bu eğitim, gençlik çalışanlarına kişisel anlamda ve gençlik çalışması bağlamında önleyici bir bakış açısıyla kendi refah anlayışlarını keşfetmeleri için alan sağlamayı amaçlamaktadır.

 

Katılımcıları hareket ve bedenlenmiş tekniklerle donatarak sürdürülebilir refah farkındalığını artıracaktır.

 

Öğrenme çıktıları:

 

Eğitim sonunda katılımcıların aşağıdakilerle ayrılmaları amaçlanmaktadır…
Öz düzenleme ve kişisel esenlik stratejileri hakkında daha fazla farkındalık;
Profesyonel ve kişisel olarak kendi sınırlarını inşa etme ve sürdürme ve bunlara saygı duyma konusunda daha iyi beceri;

 

Yüksek öneminin kabulü ve kabulü ile kendi ihtiyaçlarını karşılama konusunda daha iyi beceri;
Gençlerle duygusal güvenliğe yönelik çalışmak için çeşitli vücut odaklı araçlar hakkında yeni bilgiler;
Öğrenilen araçları ve bilgiyi kişisel ve profesyonel yaşamda birleştirmek için artan güven duygusu.

 

Proje 21-26 Nisan tarihlerinde gerçekleşecektir.

 

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: