Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Yunanistan 23 Günlük Festival Organizasyonu Erasmus+ Projesi

img

Proje Hakkında

Bu ESC projesi ile Kalamata Sokak Festivali’nin tanıtımı ve uygulanmasında yardım edecek farklı ülkelerden gelen gençleri bir araya getiriyor.

Projedeki faaliyetler, gönüllülerin öğrenme çıktılarını ve becerilerinin gelişimini kolaylaştırılacak seviyede oluşturulmuştur.

Projede kullanılacak metotlar,  deneyimsel öğrenme ve beceri alışverişine yönelik gerçekleşecektir.

Katılımcılar, kendi kültürlerinden ve geçmişlerinden gelen unsurları kullanarak, Avrupa’da kültürel çeşitliliğin önemini teşvik ederek ve organizasyon ve proje yönetimi becerilerini geliştirerek kendi etkinliklerini önerebilecek ve uygulayabileceklerdir.

Proje, gönüllü tarafından yüksek düzeyde bağlılık, dayanışma ve hoşgörü duygusu ve bir ekip içinde çalışmaya istekli olmayı gerektirir.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Proje kapsamında seyahat masrafları , konaklama , yemek masrafları karşılanacaktır. Gönüllüler, 125 EUR cep harçlığı alacaklar. Seyahat masrafları, Kalamata’ya ve eve dönüş seyahatinizi (uçak, otobüs, tren) 275 EUR’ya kadar kapsar.  Proje tarihi yakın olduğu için vize sorunu olmayan adayların başvuru bekleniyor.

Başvuru esnasında motivasyon mektubunuzda pasaport ya da vize durumunuzu belirtmeyi unutmayın.

 

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

Ev sahibi kurum katılımcılara varışta eğitim verecektir. Destekleyen kuruluş tarafından katılımcılara varış öncesi eğitim verilecektir. Varışta Eğitim, ev sahibi kuruluş tarafından katılımcılara verilecektir.

 

Dikkat: İngilizce olarak Europass İngilizce CV’niz ve projenize özel motivasyon mektubunuz ile yapınız. Aksi takdirde değerlendirilmeyecektir.

Sonuçlarla ilgili tüm duyurular destekleyen kurumun sosyal medya hesaplarından yapılacaktır. Duyurular için: @boluprojectoffice

 

KATILIMCI PROFİLİ

-Dijital araçları kullanmayı seven, fotoğraf/video çekmeyi ve sonrasında harika bir video hazırlamayı bilen kişiler aranıyor.

-Makaleler için iyi bir  ‘eli’ yazısı olmalı!

-Zor işler karşısında istekli kişiler!

-Çocuklar için etkinlikler organize edebilecek!

-Kendi özel etkinliklerini organize edecek enerjik insanlar aranıyor! ihtiyacımız var (dans koreografisi, müzik, yemek, resim..!!) -Muhteşem bir Sokak Festivali yaratacak kişiler!!!

 

Daha fazla bilgi istiyorsanız ya da belirtilmeyen bir şey varsa bolu.project@gsb.gov.tr ​​e-posta adresi üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için bilgi paketini okumak için tıklayınız

Başvuruya için resmi adresine erişmek için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: