Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Hollanda 7 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu

img

Proje; mülteciler, göçmenler gibi farklı kültürel geçmişe sahip gençleri hedefleyen yüksek kaliteli gençlik çalışması etkinlikleri hazırlayabilmeleri, yürütebilmeleri ve değerlendirebilmeleri için gençlik çalışanlarının duygusal zekasına ve iletişimine özel olarak odaklanarak çatışma yönetimi yeterliliklerini geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlamaktadır.

 

Eğitim kursunun öğrenme hedefleri:

 

– Duygusal zeka, çatışma yönetimi ve iletişim alanlarında gençlik çalışanlarının gerekli yeterlilikleri üzerine düşünmek;

– Duygusal zeka, çatışma yönetimi ve iletişim alanlarında yetkinlikleri artırmaya yönelik yöntem ve tekniklerin deneyimlenmesi;

– Katılımcıların deneyimli teknik ve yöntemlerde ustalaşmalarına ve bu yöntem ve teknikleri gençlerle yaptıkları çalışmalara aktarmalarına destek olmak.

 

Katılımcı Profili:

•18+ yaşında

• Bu projede edinilen bilgilere dayanarak, eğitim kursu sırasında ve yerel toplulukta atölye çalışması yürütme motivasyonuna sahip olmak

• Kültürlerarası ve uluslararası ortamda çalışabilme ve yaşayabilme

 

•İngilizce konuşma ve yazma becerilerini geliştirmek isteyenler

Dil:

– Proje boyunca tüm çalışmalar İngilizce olacaktır.

– İngilizce bir avantaj olacaktır, ancak dil seviyesi tek seçim kriteri olarak kabul edilmeyecektir.

 

Yol Konaklama ve Yemek Giderleri:

 

 

-Proje Erasmus+ programı tarafından finanse edilmektedir. Kahve molaları ile birlikte konaklama ve yemek ile ilgili masraflar ev sahibi kuruluş tarafından karşılanacak ve seyahat masrafları Erasmus+ ülke standartlarına göre karşılanacaktır.

– Kişisel ve sağlık sigortası bireysel katılımcının sorumluluğundadır. Herhangi bir bagaj, para veya kişisel eşya kaybından veya herhangi bir tıbbi masraftan sorumlu olmayacağız.

– Lütfen taksi ve business class biletlerinin geri ödenmeyeceğini unutmayın, seyahat ücretine şunlar dahildir:

Ekonomik sınıf uçak biletleri, Tren, otobüs ve toplu taşıma biletleri

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: