Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

YouthSpeak Online Forum İspanya – 500’den fazla katılımcı seçilecektir

img

YouthSpeak Forumu, Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri için katkıda bulunmaya yönelik yeni fikirleri üretmeyi ve birlikte projeleri oluşturmayı amaçlayan küresel ve ulusal sorunları tartışmak için gençler,  uzmanları, kuruluşları ve şirketler ile  buluşturan etkinlik.

Gençsiniz ve etrafınızdaki olanlar ile ilgili gelişmeler sizde endişe yaratıyor ve paylaşmak istediğiniz girişim fikriniz mi var ?  Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile ilgili daha fazla bilgi sahibi mi olmak istiyorsunuz ? ya da fikirlerinize odaklanarak ve sürdürülebilir kalkınma için katkı sunarak ilham alacağınız yer arıyorsanız YouthSpeak Forumuna davetlisiniz!

YouthSpeak Forumu, dünya genelde  100′ den fazla ülkede gerçekleşecek bir etkinliktir. Birleşmiş Milletler 2030 Gündeminde Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri için  (SDG) katkıda bulunması için eyleme geçirmek ve yeni fikirleri üretmeyi amaçlayan küresel ve ulusal problemleri tartışmayı ve  gençler, uzmanlar ve şirketler ile bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Katılım ücreti yoktur

Konferansın anlatım dili ispanyolcadır

Herhangi bir sorunuz olduğunuz takdirde iletişim adresi:

Bernat Molero

E-Mail: bernat.molero@aiesec.net

Phone: +34 665 44 66 95

Son Başvuru Tarihi: 24 Ekim 2020

 

Başvuru yapmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: