Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Slovenya 8 Günlük Eğitim Kursu – Tüm masraflar karşılanıyor

img

“Youth worker circus” eğitim kursu 18.09 – 26.09.2021 tarihleri ​​arasında Brežice Slovenya’da Circus La Bulle tarafından organize edilmektedir.

12 ülkeden (Slovenya, Bosna Hersek, Hırvatistan, Kosova, Bulgaristan, Kuzey Makedonya Cumhuriyeti, Karadağ, Yunanistan, Türkiye, Romanya, Sırbistan ve Arnavutluk) 27 katılımcı ve 3 ekip üyesinden oluşmaktadır.

8 günlük eğitim kursu boyunca sirk pedagojisinin bir gençlik çalışması yöntemi olarak nasıl kullanılacağını keşfedeceğiz. Sirk etkinliklerini öğretimde ve yaygın eğitimde bir pedagoji biçimi olarak kullanıyoruz. Ana fikrimiz, sirk etkinliğinin herkes için çekici ve eğlenceli olması ve onu gençlerle eğitim çalışmaları için bir araç olarak ideal hale getirmesidir.

18 yaşın üzerinde, iyi düzeyde İngilizce bilen, TÜM oturumlara (günde yaklaşık 8 saat) aktif olarak katılmaya istekli ve kararlı olacak kişiler aranmaktadır.

– Tüm katılımcıların 18 YAŞINDAN ÜZERİ OLMASI ve GÖNDEREN ÜLKEDE(TÜRKİYE) İKAMET ETMESİ GEREKMEKTEDİR, aksi takdirde projeye katılamazlar.

– Tüm katılımcılar İngilizce konuşmalı ve anlamalıdır.

– Kurs toplam yeni başlayanlara göre uyarlandığından, katılımcıların daha önce sirk becerileri bilgisine ihtiyacı yoktur.

– Katılımcılar uluslararası projeleri takip etmekle ilgilenmelidir.

Proje kapsamında seyahat masrafları, konaklama ve yemek masrafları karşılanacaktır.

Proje sonunda youthpass sertifikası verilecektir.

Başvuru formunu ingilizce doldurunuz. Erişmek için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: