Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Romanya , Timișoara Gönüllülük Projesi

img

Proje Hakkında

Timişoara’da gönüllülük ESC4 2022-2023, ref. hayır. 2021-2-RO01-ESC51-VTJ-000044837, 2022-2023’te Timişoara’dan Asociația Practicienilor ve Specialiștilor în Economie Socială tarafından geliştirilen bir Avrupa gönüllülük projesinde. 12 aylık uzun süreli bir aktivite için 10 gönüllü ve 2 aylık kısa süreli bir ekip için 10 gönüllü aranıyor.

Amaç, eğlenceli bir öğrenme deneyimine, eğitim atölyelerine (hoşgörü, anlayış ve kültürlerarasılığı teşvik eden yaygın eğitim atölyeleri, Geri Dönüşüm gibi) katılma olanağına sahip oldukları 38 gönüllünün (AB ülkeleri ve Romanya’dan) gönüllülük faaliyetlerini kolaylaştırmaktır.

Atölyeler, Yabancı dil atölyeleri, Tiyatro atölyeleri ve Kültürlerarası atölyeler), mahallelerde sivil tartışmalar ve Romanlarla Roman olmayanlar arasındaki etkileşimi desteklemek için gönüllü ve sivil faaliyetler.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Yemek, konaklama, harçlık veriyoruz ve seyahat masraflarını karşılıyoruz. Katılımcılara yemek için 150 €/ay ve gönüllülük dönemi için 90 € cep harçlığı verilecektir.

Bir odayı başka bir gönüllüyle paylaşmak zorunda kalacaklar.

Gönüllülere, Erasmus+ hesaplayıcısına göre vizeler, konaklama ile ilgili ücretler dahil olmak üzere Timişoara’ya gidiş-dönüş seyahat masraflarının %100’ü verilecektir.

Organizasyon, toplu taşıma için aylık bilet/geçiş sağlayacak ve bu araçların zaman çizelgelerini katılımcılara bildirecektir.

Ücretler: Katılım ücretsizdir.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

1. Katılımcının korunması ve güvenliği ile ilgili eğitim; 2. Yaygın eğitim teknikleri ve araçları konusunda eğitim; 3. Dil eğitimi (RO, EN).

KATILIMCI PROFİLİ

18-30 yaş arası; Minimum İngilizce bilgisi (önerilir);

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: