Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Almanya , Hessisch Oldendorf Gönüllülük Projesi

img

Proje Hakkında

Genç, ‘StadtHaus’ merkezi konumu ile ‘Quartiersmanagement HO’da çalışıyor. ‘Hessisch Oldendorf vereinT’ başlığı altında.

 

İnsanları birbirine bağlamak, sinerji geliştirmek’ birinci önceliğimiz, mahalle yönetimini kurarken gönüllünün bize destek olması. Havza bölgesindeki insanların buluşabileceği alanlar yaratmaya özel önem verecektir.

Güçlendirme stratejileri çerçevesinde amacımız, sivil katılımı güçlendirerek yerel toplumun katılımını güçlendirmek ve desteklemektir.

 

StadtHaus ile Hessisch Oldendorf’ta gönüllü çalışma ve yerel derneklerin yanı sıra sosyal ve kültürel çalışmalar için bir merkez istiyor. Mahallede dayanışmayı güçlendirmek istiyor.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

 

Burada, Hameln veya Hessisch Oldendorf’ta internete, ortak banyoya ve mutfağa ve kendi odanıza erişebileceğiniz ortak bir dairede bir odada kalacaksınız. Hazırlık eğitimimiz sırasında sizinle birlikte odayı incelemek isteniyor

Aldığınız parayla yemeğinizi kendiniz halledeceksiniz. Size çevredeki toplu taşıma için bir bisiklet ve aylık bilet sağlayacağız.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

 

Bizimle öğrenmek için birçok fırsatınız var. Size destek olmak isteriz. Bir dil kursuna gidiyorsun. Burada bizimle geçirdiğiniz süre boyunca, bizimle düzenli yansıma toplantıları yapacaksınız.

Projemiz öncesinde, sırasında ve sonrasında eğitimler sunacağız.

KATILIMCI PROFİLİ

Çalışmamızın en büyük yapı taşı ilçe çalışması şeklinde ilçemizdeki insanlarla iletişim kurmaktır.

 

Bu nedenle, Hessisch Oldendorf halkıyla iletişim kurabilecek kadar cesur birini arıyoruz. Açık ve davetkar olmak, sakinlerin sorunlarıyla ilgilenmek ve diğer kişi ve durumlara cesaretle yaklaşmak, aramıza katılmanızı kolaylaştıracak niteliklerdir.

Herhangi bir özel eğitim niteliği beklemiyoruz. Sosyal medya ve halkla ilişkiler konusunda becerileriniz varsa mutlu oluruz çünkü şu anda görünür olmak için çalışıyoruz.

 

Proje tarihleri: 31/08/2022 – 01/09/2023

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: