Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Polonya , Krzyzowa 4 Günlük Erasmus+ Eğitim Kursu Projesi

img

Projeye toplam 24 kişi katılacaktır.

Hangi ülkelerden başvurular kabul ediliyor?

 

Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Almanya, Polonya, Türkiye

26-29 Nisan 2022 | Uluslararası Gençlik Buluşma Merkezi Krzyzowa, Polonya

 

Çocuklarla ve/veya gençlerle çalışan herkes için bir eğitim fırsatı. Seminerde, stresle başa çıkma ve kendinize bakma stratejilerini keşfedebilirsiniz.

Eğitimin amacı,  refahımıza bakmak, bu konudaki ihtiyaçlarımızı yansıtmak ve gençlerle çalışırken uygulayabileceğimiz bir ilk yardım çantası oluşturmaktır.

Katılımcılar, zorlu ve strese neden olan durumları ve faktörleri nasıl tanımlayacaklarını ve ne tür desteğin özellikle yararlı olabileceğini öğreneceklerdir.

 

Program empati eğitimini içerecek, ancak aynı zamanda bedenle de ilgili olacak – yerleştirme, topraklama ve beden farkındalığının psikolojik iyi oluşu nasıl destekleyebileceğinin farkına varmaktır.

Stresle ilgili çeşitli koşullara sahip insanlarla uğraşırken faydalı olabilecek Şiddetsiz İletişim (NVC) unsurları da dahil olmak üzere iletişim stratejilerine de vurgu yapılacaktır.

 

Eğitim sırasındaki çalışma yöntemleri, deneyim alışverişine ve derinlemesine düşünmeye dayalı olacaktır.

Katılımcı kendi ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için çeşitli yöntemler kullanılacak ve bu sayede gençlerin ruh sağlığı ve psikolojik esenliği konusunu keşfedecekler.

 

Eğitimin önemli bir amacı,

Gençlik çalışması, gençlerin karşı karşıya oldukları zorluklarla başa çıkmalarında onlara eşlik edecek ve destekleyecek araçlar ve yöntemlerle donatmaktır.

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: