Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Polonya , Krakow Gönüllülük Projesi

img

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Anaokulu, Krakov’un güney bölgesinde yer almaktadır. Anaokulunda 3 ila 6 yaş arası 5 yaş grubundaki çocuklara bakılıyor.

Haftanın 5 günü sabah 8’den akşam 16’ya kadar çalışılıyor. Programda düzenlenen etkinlikler saat 15:00’e kadar devam etmektedir. Çocukların bazı özel ihtiyaçları olduğu sınıfta her bir grup çocuk 2 öğretmen veya 3 öğretmen tarafından yönetilir.

 

 

Her grupta yaklaşık 30 çocuk var. Bir öğretmen grup için etkinlikleri planlar ve ardından düzenli personel toplantılarında onlara danışır.

 

Çocuklara spordan dansa, el sanatlarından resim yapmaya kadar birçok farklı aktivite (hem grup hem de kişisel) sağlamaya çalışıyor.

 

Ayrıca ihtiyacı olan çocuklar için İngilizce dil, jimnastik, dans, rehabilitasyon çalışmaları gibi ekstra aktiviteler de düzenliyoruz. Bizim için en önemli şey, çocuklara uygun eğitim temellerini ve mümkün olduğunca ilginç şeyler yapmaları için mümkün olduğunca fazla bilgi ve olanak sağlamaktır.

 

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Gönüllüye destek, Avrupa Gönüllü Hizmeti projelerinde uzun yıllara dayanan deneyime sahip Koordinatör kuruluş – Association STRIM tarafından sağlanacaktır.

Gönüllülere başka bir gönüllüyle birlikte bir odada yer, evden işyerine ulaşım, beslenme ve harçlık için para, dil desteği sağlanacak.

 

Ek olarak, gönüllülerin her biri yeni çevreye ve kültüre uyum sürecinde yardımcı olacak bireysel bir mentorun desteğine güvenebilir.

 

KATILIMCI PROFİLİ

 

En çok açık fikirli, iletişime açık, arkadaş canlısı ve sorumlu gönüllülerle çalışmak isteniyor.

Bu tür işler çocukları seven, sabırlı ve anlayışlı, paylaşmaya istekli oldukları bazı tutkuları ve ilgileri olan insanlar için iyidir.

Grup halinde çalışmayı ve diğer personel ile işbirliği yapmayı seven bir kişinin olması da güzel olurdu. En önemlisinin çocukların güvenliğini ve gelişimleri için en iyi koşulları sağlamak olduğunu bilmek zorunludur.

 

Proje tarihleri: 01/10/2022 to 30/06/2023

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: