Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Nike Staj 2023 – Maaşlı

img

Nike staj programı, spor giyim endüstrisinde kariyer yapmak isteyen öğrenciler için mükemmel bir fırsattır.

Nike, dünyanın en büyük spor giyim şirketlerinden biridir ve staj programı, öğrencilere sektörde değerli deneyimler kazanma şansı sunar.

 

Nike stajyerleri, becerilerine ve ilgi alanlarına bağlı olarak birkaç farklı departmanda çalışacak. Nike stajyerlerinin çalıştığı departmanlardan bazıları tasarım, pazarlama ve ürün geliştirmedir.

Nike staj programı, spor giyim sektörü hakkında bilgi edinmenin ve uygulamalı deneyim kazanmanın harika bir yoludur. Ayrıca Nike çalışanları ve diğer stajyerlerle iletişim kurmanın mükemmel bir yoludur.

Ayrıca Okuyun: Çin’deki Harbin Teknoloji Enstitüsü (HIT) Bursu 2023-24.

Staj Detayları:
Staj Ülkesi: Dünya çapında
Şirket: Nike

Seviye: Lisans, Mezun
Son Başvuru Tarihi: Açık
Staj Alanları:

Nike, pazarlama, mühendislik, tasarım, tedarik zinciri yönetimi ve sürdürülebilirlik dahil olmak üzere çeşitli alanlarda staj imkanı sunar. İlgi alanınız ne olursa olsun, Nike’ta size göre bir yer var.

Faydalar:

Nike stajyerleri, rekabetçi bir maaş, barınma yardımı ve Nike’ın birinci sınıf tesislerine erişim dahil olmak üzere bir dizi avantaj elde eder.

Ayrıca, Nike stajyerleri sektördeki en yetenekli insanlardan bazılarıyla çalışma ve dünyada gerçek bir fark yaratma fırsatı buluyor.

Nasıl Başvurulur:

Her şey Nike Resmi Sitesinde mevcut.

Çözüm:

Nike stajı, öğrencilere büyük bir şirketin iç işleyişi hakkında bilgi edinme fırsatı sunar. Öğrenciler, dünyanın en iyi sporcularından bazılarıyla çalışma ve en son pazarlama ve ürün geliştirme hakkında bilgi edinme şansına sahip olacaklar.

 

Staj son derece rekabetçidir

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: