Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Fransa , Paris Maaşlı OECD Stajı

img

OECD Staj Programı,  bağlantılı projeler üzerinde çalışmak ve Örgütün kurumsal işlevlerini desteklemek için farklı geçmişlere sahip yüksek nitelikli ve motive öğrencileri Örgüte getirmek için tasarlanmıştır.

 

Ana hedefi, başarılı adaylara analitik ve teknik becerilerini uluslararası bir ortamda geliştirme fırsatı vermektir.

Staj Programı sürekli olarak açıktır. Staj sürelerinin tamamı boyunca tamamen akredite edilmiş bir derece programına (Lisans, Yüksek Lisans, Doktora) kayıtlı öğrenciler çevrimiçi başvuru yapabilirler.

 

Seçilen stajyerler, bir sonraki duyuruya kadar hem uzaktan hem de hibrit bir biçimde işe alınır.

OCED;  ayrıca aylık ücret vererek stajyerlerin finansal durumunu da kolluyor. Çok fazla alanda staj fırsatıyla son başvurusu yıl boyunca açık kalacaktır.

 

olarak ücretli staj imkanı sağlayarak kursiyerlerinin finansal istikrarını da sağlamaktadır. Bu fırsat, birden fazla son teslim tarihi ile yıl boyunca açıktır.

 

Stajların çoğu Paris’te olacaktır. Stajlar öncelikle OECD üyesi ülke vatandaşlarına açıktır. Türkiye bu listeye dahildir.

 

Seçilen her stajyere aylık 700 Euro maaş verilecektir. OECD personeli, vize işlemlerinde stajyerlere yardımcı olacaktır.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: