Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Londra Üniversitesi’nden Ücretsiz Online Ders: Managing the Company of the Future

img

Londra Üniversitesi İşletme Okulu tarafından desteklenen bu dersin amacı, hem şirketler içindeki geleneksel yönetim ilkelerini hem de giderek önem kazanan alternatif ilkeleri anlamanız için kapsamlı bir çerçeve sunmaktır. Günümüz organizasyonlarında yönetimin doğası üzerine hem teorik hem de pratik perspektifler sunulacaktır.

Derslere ulaşmak için tıklayın

LONDRA ÜNİVERSİTESİ HAKKINDA BİLGİ

Londra Üniversitesi İngiltere’nin en eski üniversitelerinden birisidir. 

LONDRA’DA İŞLETME OKULLARI !

Londra’da işletme okullarında eğitim çok sık duyduğunuz bir husus çünkü dünyanın en iyi işletme dersleri Londra’da bulunan üniversiteler tarafından verilmektedir. Pekala bu üniversitelerin isimleri nelerdir ?

  • CASS İşletme Okulu
  • Imperial College İşletme Okulu
  • Lonra İşletme Okulu
  • Brunel İşletme Okulu

Ayrıca, Sussex üniversitesinden bahsetmemiz gerekiyor çünkü Dünya üniversiteleri arasından ekonomi ve işletme alanlarında en iyi 50 üniversite arasına girdi. 

Londra Ekonomi Okulu ( LSE ) ise işletme ve ekonomi alanında çok kaliteli bir üniversitedir. Bugüne kadar 13 nobel ödülü sahibi profesör yetiştirmiştir.

Uluslararası öğrenci kabulünde  ve bu alanda önde gelen üniversitelerden birisi olan Newcastle University bünyesinde 94 milletten öğrencisi vardır.

 

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: