Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

190 Üniversite 600 Ücretsiz Online Kursu Başladı

img

Sevgili arkadaşlar, Bu 190 Üniversitenin Yeni 600 Ücretsiz Online Kursu başlattığını size haberdar etmek isterim. Dünyanın dört bir yanındaki üst Sınıf Üniversiteler MOOCS (Devasa Açık Çevrimiçi Kurslar) olarak adlandırılan Ücretsiz Kurslarını online sunduğunu Erasmusgram takipçilerine haberdar etmek isterim

Bu Online Kısa Kurslar, tüm Akademik Alanlar ve Bölümlerde Dünyanın En İyi Üniversitelerinden Tamamen Ücretsizdir. En İyi Ücretsiz Online Kurslar Listesi Bilgisayar Bilimi, Matematik, Programlama, Veri Bilimi, Beşeri Bilimler, Sosyal Bilimler, Eğitim ve Öğretim, Sağlık ve Tıp, İşletme, Kişisel Gelişim, Mühendislik, Sanat ve Tasarım ve Sonunda Bilim.

Ücretsiz Online Kursların Avantajları

Dünyanın En İyi Uzmanlarından ve Denetçilerinden Ücretsiz Eğitim Alın. En İyi Üniversiteler tarafından Sertifika Alın ve Evden Ücretsiz Çevrimiçi Kurslar Öğrenin.

Tüm Dersler ve Online Kurslar İndirilebilir Videolar’dır ve Salt Sesli sürüm de sunulmaktadır. Ayrıca, her dersin aranabilir transkriptleri sağlanır.

Programlama Online Kurslar:

Mühendislik Online Kurslar

Bilgisayar Bilimi Online Kurslar

Sosyal Bilimler Ücretsiz Online Kurslar

Bilim Online Kurslar

Sanat & Tasarım Online Kurslar

Matematik Online Kurslar

İnsani Bilimler Online Kurslar

İşletme Online Kurslar

Sağlık & Tıp Ücretsiz Online Kurslar

Veri Bilimi Ücretsiz Online Kurslar

Eğitim & Öğretim Ücretsiz Online Kurslar

Kişisel Gelişim Ücretsiz Online Kurslar

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: