Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Koç Kariyerim ile 400 İş Fırsatı

img

Koç Kariyerim ile erişebileceğiniz çok fazla iş fırsatı bulunmaktadır.

Türkiye’de en çok fırsat sunan şirketlerinden başında gelen Koç, size sunacağı çalışma tecrübesine verdiği önemle uygulamalarını insan odaklı temeller ise kuruyor.

Sürekli olarak gerçekleştirdiği ölçümler ile eksik yanlarını tamamlıyor ve çalışanlar için eşsiz tecrübeler yaratmayı amaçlıyor.

Forbes tarafından yayınlanan Dünyanın en iyi işverenler listesinde Türkiye’yi iyi bir şekilde temsil etmektedir.

 

 

Günümüzde Dijital dönüşümlerin, teknolojik değişim ve ilerlemelerin, pazardaki öncelik ve çalışanlarının isteklerinin hızlı bir şekilde değişmesiyle, süreç içerisinde dönüşümler olmaktadır.

Koç Topluluğu da çalışma arkadaşlarının, dinamiği, esnek ve çevik iş ambiyansını oluşturması amacıyla modellemeler üreterek gelişmeyi amaçlamaktadır.

Çalışma arkadaşları arasındaki gelişimi sağlamak, onların kariyer hedeflerinde yardımcı olmak en önemli konu başlıklarındandır.

Günümüz dünyasında değişimin sürekli bir hale gelmesi ve  sunulan farklı eğitim fırsatlarıyla, çalışma arkadaşlarının kişisel ve mesleki gelişim hedeflerine ulaşmasında destek veriliyor.

 

 

Saha veya ofis çalışanlarına özel sağlık sigortası yapılmaktadır.

Koç Topluluğu’na iş başvurusunda bulunan tüm adaylara hiç bir ayrım yapmadana eşit ve adil bir şekilde değerlendirme yapılacaktır.

Topluluğa başvuruda bulunan herkese tüm aşamlarda bilgilendirme yapılacak  ve süreç kapsamında bütün soru ve taleplerine net bir şekilde dönüş sağlanıyor.

 

 

Çalışanların her gün aynı enerjiyle çalışmaları ve pozitif enerjiyi sağlamaları önemseniyor ve fark yaratanlara ödüllendirme ile motive ediliyor.

Koç kariyerime erişmek için tıklayınız

 

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: