Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İlköğretim , Lise ve Üniversite Öğrencilerine Tablet veya Dizüstü Bilgisayar Desteği

img

Kampanyanın kapsamı dahilinde  ilköğretim, Lise ve Üniversite öğrencilerine eğitimleri için uygun şartlar ile devamlılığı sağlaması için destek sağlanacaktır.

Türkiye’nin her bölgesi ve farklı eğitim seviyesindeki öğrenciler için bu kampanyanın ve temelinde maddi ihtiyaç sahibi başarılı öğrencilerin desteklenmesi için gerçekleşecektir.

Borusan Kocabıyık Vakfı, ilke edindiği sosyal fayda sağlamanın şu devam eden koronavirüs salgını sürecinde de  toplumsal dayanışma için  kakı sağlamak amacı ile kampanyayı başlatmıştır.

Başvuru için; cinsiyet , okul, öğrenim seviyesinin veya öğrenim türü gibi özel şartlar bulunmamaktadır. İhtiyacı olduğunu düşünen herkes başvurabilir.

Bu verilen destek bursu için geri ödeme gibi bir şart yoktur. Karşılıksızdır.

Herhangi bir kurum ya da başka bir yerden burs/kredi alan kişiler de bu burs için başvuru yapabilir.

Özellikle pandemi döneminde uzaktan eğitim ile ihtiyaç sahibi olan  öğrencilere Tablet ve Laptop şart oldu ve bu konuda fırsat eşitliği olması açısından ihtiyaçların giderilmesi önemli.

Burs, Borusan Kocabıyık Vakfı tarafından sağlanıyor

Başvuru için tıklayınız

Son başvuru tarihi 30 Kasım

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

10 Comments

  1. 4 çocuğum var hepsinin canlı dersi aynı anda denk geliyor lütfen beni önemseyin 🙏

  2. oglum için tablet veya bilgisayar iztiyorum oglumun eba canlı desrleri için hergün komşuya gidiyor her sabah rahatsız etmekten unanıyoruz durumumuzda yok alalım rica etsek yardımcı olurmuzunuz tesekkürler

  3. İkiz kızlarım için başvuru yapmak istiyorum ama Başvuru linkinizi tıklıyorum üyelik alanına yönlendiriyor

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: