Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Gürcistan , Tiflis 4 Haftalık Gönüllülük Projesi

img

Proje Açıklaması

 

Faaliyet kapsamında katılımcıların yol, yemek, vize, günlük giderler ve konaklama ihtiyaçları proje bütçesinden karşılanacaktır.

Proje 17-30 yaş arasındaki tüm gençlerin başvurusuna açıktır. T.C pasaportu olan veya Türkiye’de ikamet izni olan tüm gençler başvuruda bulunabilir.

 

 

Konaklama ve diğer detaylar

Konaklama, günlük ihtiyaçlar ve ulaşım ile ilgili masraflar proje bütçesinden karşılanacaktır. Gönüllüler ev sahibi kurumun hazırlayacağı ev, yurt veya misafirhanede konaklayacaktır.

 

Konaklama yerinden ortalama yaşam şartları sağlanacaktır. Yemek, günlük giderler ve yolculuk harcamaları için katılımcılara nakdi destek sağlanacaktır.

 

Katılımcılar proje süresince AB Fırsatları ve Gençlik Programları eğitimi alacaktır. Buna ek olarak dil desteği, mentörlük desteği ve girişimcilik konularında desteklenecektir.

Katılımcı Profili

Projede takım çalışmasına uygun, tercihen daha önce yurt dışına çıkmamış, pasaportu olan, tercihen Adana’da veya çevresinde ikamet eden katılımcılar aranmaktadır

Proje tarihleri ise gönüllü seçildikten sonra belirlenecektir.

 

Proje, Adana ve çevresindeki illerde yaşayan dezavantajlı gençlerin Avrupa’da girişimcilik, gönüllülük ve istihdam ve sivil toplum katılımı ile ilgili konularda gönüllülük yapmasıdır.

 

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: