Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Duolingo Staj 2023

img

Duolingo Staj dilbilim, eğitim ve teknoloji alanlarında gerçek dünya deneyimi kazanmak isteyen öğrenciler için eşsiz bir fırsattır.

Stajyerler, yeni kurslar geliştirmek, dil öğrenme trendlerini araştırmak ve Duolingo’nun makine öğrenimi sistemlerini geliştirmek gibi çeşitli projelerde Duolingo personeli ile yakın bir şekilde çalışacak.

 

Bu oldukça rekabetçi bir stajdır ve dil öğrenimi ve eğitimi konusunda tutkulu olan ve hızlı tempolu, işbirlikçi bir ortamda çalışmaktan heyecan duyan öğrenciler aranıyor.

 

Bir Duolingo Stajyeri olarak, becerilerinizi ve bilginizi geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli projeler üzerinde çalışma fırsatına sahip olacaksınız.

 

Ayrıca dünyanın dört bir yanından diğer öğrencilerle tanışma ve çalışma şansına sahip olacaksınız. Bu, teknoloji sektöründe çalışmakla ilgilenen herhangi bir öğrenci için mükemmel bir fırsattır.

 

Duolingo, kullanıcılara kısa dersleri tamamlayarak yeni diller öğrenme fırsatı sunan popüler bir dil öğrenme platformudur.

Şirket ayrıca öğrencilere teknoloji endüstrisinde gerçek dünya deneyimi kazanma şansı veren bir staj programı sunmaktadır.

 

Programa seçilenler, gelecekteki kariyerlerinde yardımcı olabilecek değerli deneyimler kazanırlar.

Duolingo stajyerleri, değerli iş deneyimi kazanmanın yanı sıra, başarılı bir teknoloji şirketinin iç işleyişi hakkında bilgi edinme fırsatı da elde eder.

 

Kodlamayı, kullanıcı arayüzlerini nasıl tasarlayacaklarını ve ürünlerini nasıl pazarlayacaklarını öğrenirler. Ayrıca, teknoloji endüstrisindeki en parlak beyinlerden bazılarıyla tanışma ve onlarla çalışma şansı verilir.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: