ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

British Council IELTS’e Hazırlık Ücretsiz | Ücretsiz IELTS Testi

img

British Council IELTS Hazırlık Online Ücretsiz başvuruları açıktır. British Council ile İngilizce ve IELTS Hazırlıklarınızı Online Olarak Hazırlayın. British Council Yüksek Kaliteli Kaynaklarımızı Kullanarak Ücretsiz Online En İyi IELTS Hazırlığını Sunar.

British Council ve tüm IELTS Hazırlık Materyalleri ile Dinleme, Okuma, Yazma, Konuşma, Başlangıçtan İleri Seviyeye, Başlangıçtan İleri Seviyeye Kadar Ücretsiz İngilizce öğrenin. British Council, dünyanın İngilizce Öğretim Uzmanlarıdır ve 100 Milyondan Fazla Kişiye yardımcı olmuştur.

British Council IELTS Hazırlık Kursları Tamamen Ücretsizdir ve dünyanın her yerinden katılımcılar istedikleri zaman başvurabilir ve kaydolabilirler. Britsih Council’in ücretsiz IELTS hazırlığı için Son Tarih yoktur. Adım Adım Rehberlik aşağıda verilen British Council tarafından verilmektedir. Ayrıca, Kendinizi Ücretsiz Sertifikalar 2020 ile British Council Ücretsiz Online Kurslarına kaydedebilirsiniz.

Kurs tamamen ücretsizdir

Organization: British Council of United Kingdom

Ücretsiz IELTS Hazırlık Konuları


IELTS: Dinleme
IELTS: Yazma
İşiniz ile ilgili İngilizce
IELTS: Dinleme
IELTS: Yazma
İngilizce keşfetmek: Shakespeare
İngilizce Keşfetmek: Dil ve Kültür
Erken Çocukluk Döneminde İngilizce: Dil Öğrenme ve Gelişim
British Council ile İngilizce Öğrenin

Hazırlık Seviyesi

  • Beginner A1
  • Pre Intermediate A2
  • Intermediate B1
  • Upper-Intermediate B2
  • Advance C1

British Council ile İngilizce Öğrenin


Ayrıca British Council’den Ücretsiz İngilizce Öğrenebilirsiniz. Ayrıca, İngilizcenizi ne kadar iyi olduğunu İngilizce Seviyenizi de bulabilirsiniz.
İngilizcenizi hızla geliştirmek için yüksek kaliteli kaynaklarımızı kullanarak çevrimiçi İngilizce öğrenin
Seviyenizi bulmanıza yardımcı olmak için Ücretsiz İngilizce Testimizi yaparak başlayın.
Genişletilmiş dinleme ve okuma Materyallerimiz ile Genel İngilizcenizi geliştirmek için daha fazla pratik yapabilirsiniz.

British Council Gelecekteki Öğrenim Kursları


British Council ayrıca Future Learn ile de ortaklık kuruyor ve Future Learn ile ilgili ücretsiz IELTS Hazırlık Materyalleri yüklediler. Ayrıca bu kursları Ücretsiz olarak alırsınız. Bunları kontrol edebilirsiniz (BURAYA TIKLAYIN)

BRİTİSH COUNCİL IELTS HAZIRLIĞI İÇİN TIKLAYIN


GELECEK ÖĞRENİMİNİZ, IELTS ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYIN

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

3 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: