Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Belçika , Brüksel’de Uzun Dönem Gönüllülük Projesi

img

Proje kapsamında yol masrafları, konaklama, yerel ulaşım desteği,  yemek, sigorta , vize  masraflarınız karşılanacaktır. Gönüllü her ay cep harçlığı alacaktır.

Proje sonunda Youthpass sertifikası verilecektir. Youthpass uluslararası geçerliliği olan bir sertifikadır

Yaş aralığı: 18-30 yaş arasında olan kişiler başvurabilir

Proje için Türkiye’den gönüllüler aranıyor

Projenin gerçekleşeceği yer: Brüksel , Belçika

Projenin ismi: Empower us! – Empowerment unites students

Ev Sahibi Kurumun İsmi: Organising Bureau of European School Student Unions / OBESSU

KONAKLAMA, YİYECEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Katılımcı, konaklama, yerel seyahat masrafları, yemek ve cep harçlığı için ayda en fazla 945 EUR tutarında mali destek alacaktır. Ev sahibi kuruluş (OBESSU), gönüllünün Brüksel’de kalacak yer bulmasına yardımcı olacaktır. Brüksel’e gidiş-dönüş seyahat masrafları, OBESSU tarafından 360 EUR tutarına kadar ve Erasmus + mesafe hesaplayıcısına göre karşılanacaktır. Sağlık sigortası, gönüllülük döneminin tamamı boyunca projenin bir parçası olarak karşılanacaktır.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

OBESSU, mümkün olan en yüksek deneyim ve öğrenmeyi sağlamak için işin ilgisini tanımlamak için seçilen gönüllü ile yakın işbirliği yapacak ve gönüllünün hem mesleki hem de kişisel olarak gelişimini kolaylaştıracaktır. Gönüllü ile birlikte OBESSU çalışmayı geliştirecektir. program ve gönüllüye öğrenme hedeflerini belirlemede destek sağlayacaktır. Gönüllülük dönemi boyunca, gönüllünün yeni bir dil öğrenmeye de erişimi olacaktır. Sınıflar, bir Çevrimiçi Öğrenme platformu aracılığıyla projenin bir parçası olarak sağlanacaktır.

KATILIMCI PROFİLİ

– 18-30 yaş arası olmalıdır; – Uluslararası bir bağlamı deneyimlemekle ilgilenen; – Okul öğrencisi ve gençlerin katılımıyla ilgilenen motive ve yaratıcı birey; – Sektöre özgü beceriler ve yeterlilikler geliştirmeye istekli bir birey (üyelik, sosyal yardım ve iletişim özel olarak vurgulanarak); – Farklı durumlara uyum sağlamaya ve kendi girişimlerini ve projelerini geliştirmeye istekli (ekibin geri kalanının desteğiyle);

ETKİNLİK AÇIKLAMASI VE BAŞVURU

**** Pozisyon hakkında tam bilgi: https://obessu.org/resources/documents/other/call-for-european-solidarity-corps-volunteer-membership-and-outreach/ Lütfen tam çağrıyı okuyun ve aşağıdaki şekilde başvurun: Çağrıda belirtilen başvuru formu aracılığıyla buradan indirebilirsiniz: https://www.obessu.org/resources/documents/job-vacancies/esc-application-form/   Başvuruyu ingilizce yapınız. Herhangi bir sorunuz varsa, jobs@obessu.org adresinden bize ulaşın.Projenin temel amacı, Avrupa’da okul öğrencilerinin sesini artırmak amacıyla üyelik katılımı, kapasite geliştirme ve iletişim gibi alanlarda çalışmak ve gelişmek isteyen hevesli bir kişiye OBESSU ile öğrenme fırsatı sunmaktır. Yukarıda bağlantısı verilen aramada daha fazlasını okuyabilirsiniz.

Projenin tarih aralığı :   01/06/2021 – 31/05/2022

Son başvuru tarihi: 15 Mart 2021

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: