Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Avusturya , Wörgl ESC Gönüllülük Projesi

img

Proje nerede gerçekleşecektir?

Wörgl, Avusturya

Hangi masraflar karşılanacaktır?

Proje kapsamında seyahat masrafları, konaklama, yemek ve projeyle bağlantılı masraflar karşılanacaktır

Her ay cep harçlığı verilecektir. Almanca dil desteği verilecektir.

Proje Açıklaması

Avusturya, Wörgl’de 12 aylık bir gönüllülük projesi için başvurun! Ev sahibi kuruluş BETA, 15 ila 24 yaş arasındaki gençleri çalışmaya ve iş bulmaya uygun hale getiriyor.

BETA’ya gelen gençlerin çoğu öğrenme güçlüğü çekiyor ve iş bulmakta zorlanıyor. Bu eğitim programından sonra onları gerçek istihdama hazırlaması gereken yaklaşık 10 genç BETA’da bir yıllık bir süre için istihdam edilmektedir.

Bu yıl boyunca pek çok şey öğrenme ve gelecekleri için iş nitelikleri edinme olanağına sahipler. Yumuşak ve sert beceriler, ahşapla, metalle çalışarak, bahçecilik yaparak, kapıcı olarak çalışarak veya basit ofis görevlerini yerine getirerek öğretilir.

Göreviniz, öğrenme sürecinde gençleri ve günlük işlerde eğitmen ekibini desteklemektir. Örneğin: okul konularını eğitmek ve ev işlerine yardım etmek, bilgisayarda çalışmaya yardımcı olmak ve atölye çalışmaları yapmak.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Ev sahibi kuruluşun şehir merkezinde bulunan binasında tamamen mobilyalı özel bir stüdyo dairede yaşayacaksınız. Bakkal alışverişinden ve kendiniz için yemek pişirmekten siz sorumlusunuz.

Cep harçlığına ek olarak aylık yemek yardımı alacaksınız. Projeden sonra Avusturya’ya seyahat ve ülkenize geri dönüş, Avrupa Dayanışma Birlikleri fonu tarafından karşılanmaktadır.

Hangi ülkelerden katılımcı aranıyor

Belçika, Bulgaristan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Almanya, Danimarka, Estonya, Yunanistan, İspanya, Finlandiya, Fransa,, Hırvatistan, Macaristan, İrlanda, İzlanda, İtalya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Letonya, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Kuzey Makedonya, Romanya, İsveç, Slovenya, Slovakya, Türkiye

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: