Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Avusturya 7 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi

img

ℹ ANA AMAÇ: Bu projenin ana fikri, bu dünyada yalnızca birinin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olabilecek dijital içerik ve dijital araçların kullanımı yoluyla gençleri dijital faaliyetlere dahil ederek dijital becerilerini ve sosyal becerilerini artırmaktır.

Beğensek de beğenmesek de her geçen gün daha dijital hale geliyor. Gençleri dijital becerilerle, özellikle ileri dijital becerilerle donatmak ve onlara girişimcilik fırsatları sağlamak, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefi 8’e katkıda bulunacaktır:

ℹ GENÇ DEĞİŞİMİNİN HEDEFLERİ

– Eğitim, iş arama veya kariyer geliştirme amaçlarıyla insanları dijital becerilerini öğrenmeye, geliştirmeye veya yükseltmeye motive etmek. temel, orta ve ileri dijital becerilerin yanı sıra yumuşak becerileri öğrenmek

– Katılımcılara yaratıcılıklarını ifade etmeleri için dijital teknolojileri kullanmaları için ilham vermek ve dijital araçları kullanarak fikirlerini gerçeğe dönüştürmek için onlara alan sağlamak.

– Dijital yetkinlik çerçevesi ve günümüz dünyasındaki önemi hakkında bir anlayış kazanmak. Gençleri değişimi kabul etmeye ve buna nasıl uyum sağlayacaklarını öğrenmeye teşvik edin.

– Gençlerin dijital ve sosyal medyanın işe alım aracı olarak kullanımına ilişkin bilgilerini artırmak. Pratik WordPress yetenekleri, tasarım becerileri ve çeşitli çevrimiçi yaratıcı araçları kullanma becerisi geliştirin

– Yaygın eğitim yoluyla gençlere daha iyi motivasyon sağlayacak materyaller geliştirmek,

– Teknoloji ve eğitim sürecini birbirine bağlamak.
– Katılımı, araştırmayı, yazı düzenlemeyi ve işin sunumunu desteklemek için olumlu motivasyonel sonuçlar yaratmak.

– Ve katılımcılara, ekip çalışması ve liderlik becerilerini geliştirirken farklı kültürler hakkında bilgi edinme ve karma kültürel gruplarda çalışma fırsatı vermek

 

– Yaygın eğitim süreci yoluyla, katılımcıların Erasmus+ programı ve tüm faydaları hakkındaki farkındalığını güçlendirmek ve onları ilgili vatandaşlar olmaları ve diğer fırsatları keşfetmeleri için güçlendirmek.

📍 Şehir, Ülke: Rettenegg, Avusturya

📅 Tarih: 19-27.11.2022

🛌🛫Konaklama yemek ve seyahat Avusturya Ulusal Ajansı tarafından karşılanmaktadır.

 

Yeşil pasaportlu veya vizesi olanlar  https://www.instagram.com/youthseasonorg/ iletişime geçebilir

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: