Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Yunanistan Sahil Kasabında Kısa Dönem Gönüllülük Projesi

img

Proje kapsamında seyahat masrafları, konaklama, yemek karşılanacaktır. Gönüllü cep harçlığı alacaktır.

 

FAALİYET TANIMI

Bu çevre projesinde gönüllüler, Xylokastro-Evrostini belediyesinin eğitmenleri ile kasabanın kıyısında yer alan doğal çam ormanı için çalışıyor.

Proje süresi 8 haftadır.

 

Çalışma saatleri günlük plana göre 08.00-13.00 saatleri arasında olup, görevler belediye yetkilisi tarafından her gün veya haftalık olarak verilmektedir.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Barınma hakkında

 

Kısa süreli gönüllü grubu, Orfeas’ın şehir merkezindeki bir apartman dairesinde hep birlikte yaşayacak. • üç yatak odası (10 yatak) • oturma odası • mutfak • bir banyo • bir balkon Gönüllüler daireyi temiz tutmak, temizlik programı belirlemek ve takip etmekle sorumludur.

KATILIMCI PROFİLİ Doğayı korumaya, yeni bir ülke keşfetmeye ve yerel toplumun aktif bir üyesi olmaya ilgi duyan açık fikirli insanlar aranıyor

 

Proje tarihleri: 02/05/2023 –  27/06/2023

Son başvuru 9 Nisan 2023

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: