Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Yunanistan, Koutsopodi Gönüllülük Projesi

img

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

https://bit.ly/ESC_Hopeland_InfoPack

Açık hava eğitimi, uygulamalı etkinlikler ve topluluk oluşturma yoluyla sürdürülebilirliğe ve içermeye odaklanan 7 dönümlük bir eğitim eko ​​topluluğu olan Hopeland’de 3 ay boyunca yaşayın.

Ellerinizi, zihninizi, yaratıcılığınızı ve desteklemek zorunda kalabileceğiniz diğer becerilerinizi grup eğitimlerine ve ikametlerine ev sahipliği yapmak, yerin iyileştirilmesi ve yerel topluluğa ulaşmak için kullanın. Bu ikili bir projedir.

 

Projenin %50’si Hopeland’i destekleyen 4 sütuna ve yerinde veya çevredeki toplulukla birlikte yürütülen faaliyetlere odaklanıyor.

Projenin %50’si sürdürülebilir bir geçici eko-topluluk oluşturmaya odaklanıyor. Gönüllülerin gösterge niteliğindeki görevleri şunlardır: – mekanın sürdürülebilirliğini desteklemek – yeni yaygın eğitim faaliyetleri veya projeleri tasarlamak – dijital pazarlama (web sitesi, sosyal medya vb.) – idari görevlerde ve diğer kuruluşlarla ilişkilerde destek olmak.

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Müsaitlik durumuna göre konaklama, 5 büyük çadır ile donatılmış büyük bir kamp alanı olan Köy’de veya ahşap kabinlerde veya misafirhanemizde gerçekleşmektedir.

Gönüllüler, inşaatlar ve konaklama çözümleri hakkında yeni fikirler getirmeye davetlidir. Girişim güneş panellerinde çalışıyor, bu nedenle elektrik sınırlıdır ve yoğun elektrik tüketimi olan yağmurlu günlerde elektrik gücümüz bitebilir.

Saç kurutma makinesi kullanma imkanı yoktur ve çamaşır yıkamak ancak geleneksel şekilde yapılabilir. Ayrı bir mutfak binası var ve vejeteryan yemekleri tercih ediyoruz.

 

KATILIMCI PROFİLİ

**GENEL MOTİVASYON MEKTUPLARI REDDEDİLECEKTİR. Uygulamalı etkinliklere hevesli, inisiyatif almaya ve kendileri ve toplum için fırsatlar yaratmaya hevesli insanlar aranıyor.

 

Aynı zamanda, temel koşullara sahip kırsal bir çevrede yaşamaya ve farklı kültürlerden insanlarla birlikte sürdürülebilir bir topluluk oluşturmak için bir araya gelmeye zorlanmaya hazır olmalısınız.

Son olarak, projeye ve ötesine katılımınızla ilgili net bir plan ve vizyona sahip olmanızı öneriyor. Hayatta herhangi bir zorlukla karşılaşan veya karşılaşan kişilere aşırı öncelik verilecektir.

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: