Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Veri Bilimi için Python

img

Kursa 2 Gün içerisinde kaydolursanız ömür boyu ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz

Kursun anlatım dili Türkçedir

Kursa kayıtlı 14.845 öğrenci vardır.

Kurs, 12 bölümden oluşmaktadır. 33 ders bulunmaktadır.  3 saat 5 dakika toplam uzunluğa sahiptir.

Kurs 30 indirilebilir kaynak sunmaktadır.

Bu Kurs ile Neler Öğreneceksiniz?
  • Veri bilimi algoritmasına rahat bir şekilde geçiş yaparak uygulama yapabilecek duruma geleceksiniz.
  • Verideki ön hazırlık kısmında bulunan problemleri çözecek seviyeye geleceksiniz.
  • Kurs hakkında
  • Veri biliminde ,yapay zekada ,makine öğrenmesinde ve veri madenciliği konularında veriyi istediğiniz duruma getirmek de sorun mu yaşıyorsunuz? O halde bu kurs size göre.
  • Bu kursun amacı ise konu hakkında bilgisi olmayan ve yeni başlamış kişinin veri bilimi dalında çok fazla problem yaşanılan konu olarak bilinen verinin hazırlanması ve uygun bir duruma getirilmesi sürecinin hızlandırılıp uzman konumuna getirmektir.
  • Kursta bulunan her bölüm içerisinde  çok fazla içerikle değişik yeteneklerin kazandırılıp veril biliminde alt yapının oluşturulması amaçlanıyor. Bu kursun size katacağı diğer husus ise, günümüzde baya bir popüleritesi yüksek olann yapay zekanın, makine öğrenmesi ve veri madenciliği hususlarında kullanacağınız yeteneklerin olmasıdır.Kurs için öğrenme arzunuzun olması, azimli olmanız ve temel seviyede python bilmeniz, lise seviyesinde matematiği bilmeniz avantaj sağlayacaktır.

    Ders işleyişinde kurs hocasının oluşturduğu özel notlarla sizin bu notlara erişip size güzel kaynak oluşturması ve zamandan kazanmanızı sağlıyor.

    Kursa ücretsiz bir şekilde kaydolmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: