Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Ucuz Uçak Bileti Bulmanın Sırları Kursu ( ÜCRETSİZ )

img

Harika uçuş fırsatları bulmak ve rezervasyon yapmak için kanıtlanmış stratejileri öğrenin

Bu Kurs ile Neler Öğreneceksiniz?

  • Belirli bir varış noktası veya tarih aralığı için en ucuz uçak biletini bulmak için.
  • Biletinizi satın almak için en iyi zamanın ne zaman ve ne zaman beklemeniz gerektiğini bilmek.
  • Uçak bileti fiyatlandırmasının karmaşıklıklarını ve efsanelerini anlamak ve bu bilgileri uçuşunuzun maliyetini düşürmek için nasıl kullanacağınızı anlamak.
  • Zamanınızı ve seyahat paranızı en üst düzeye çıkarmak için ücret kurallarını okumak ve anlamak.

Kurs Tanımlaması

İster belirli bir seyahatiniz olsun ister yoğun hayatınıza ve sınırlı bütçenize daha fazla seyahat sığdırmak istiyorsanız, bu kurs seyahatiniz için en iyi uçuş fırsatlarını bulmanız ve rezervasyon yapmanız için ayrıntılı talimatlar sağlayacaktır.

Uçak biletinizin maliyetini düşürmek için hemen kullanabileceğiniz kolay ipuçları ve araçlarla başlayacağız. Bundan sonra, uçak bileti fiyatlandırmasının teknik bileşenlerini daha derinlemesine inceleyeceğiz, terminolojiyi çözeceğiz ve bu bilgiyi gerçek hayat senaryolarına uygulayacağız.

Belirli senaryolara yönelik adım adım talimatlar içeren ayrıntılı ekran video kayıtları, belirli gezi fikrinize uygulamanız için bir şablon sağlayacaktır. Hatta havayollarının bilmenizi istemediği bazı tartışmalı teknikleri ve bu tekniklerin olası tuzaklarını ortaya çıkaracağım.

Bu kursa başlamak için herhangi bir ön bilgiye gerek yoktur ve tamamlandıktan sonra, birçok seyahat ve havayolu acentesinden daha fazlasını tanıyacaksınız! Ancak dikkatli olun – bu stratejileri uyguladıktan ve sonuçlarınızı arkadaşlarınız ve ailenizle paylaştıktan sonra yardımınızı isteyebilirler!

Kursa kayıtlı 11.547 öğrenci öğrenci vardır

Kursun anlatım dili ingilizcedir. İngilizce altyazı desteği bulunmaktadır.

Kurs, 4 bölümden oluşmaktadır.  15 ders bulunmaktadır  54 dakika toplam  uzunluğa sahiptir.

Kursa ücretsiz kaydolmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: