ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

ÜCRETSİZ SERTİFİKALI ONLİNE LİDERLİK KURSU ( AVUSTRALYA)

img

AVUSTRALYA’DA BULUNAN DEAKIN ÜNİVERSİTESİNDEN ÜCRETSİZ SERTİFİKALI ÜCRETSİZ ONLİNE LİDERLİK DERSİ

Deakin Universitesi  en iyi online liderlik kurslarından biri olan Ücretsiz Sertifika ile Ücretsiz Online Liderlik Kursu sunuyor. Kurs süresi 2 haftadır ve haftada 3 saat katılım sağlamanız gerekecektir.

Bu kısa online liderlik kursunda, sizi neyin  iyi bir lider yapacağını öğreneceksiniz. Kursun bitiminden sonra ücretsiz bir dijital sertifika alacaksınız. Bu sınırlı bir süre teklifi ile geçerlidir. 30 Haziran’a kadar kayıt yaptırırsanız ücretsiz sertifika alabilirsiniz. Bu, 30 Haziran’dan sonra kursa ücretsiz olarak katılabileceğiniz anlamına gelir, ancak ücretsiz eğitim alabilirsiniz, ancak sertifika o zaman da ücretsiz olmayacaktır.

Bu ücretsiz kurs, en büyük ve önde gelen üniversitelerden biri olan Deakin Üniversitesi tarafından geliştirilmiştir. Bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın ve mümkün olan en kısa sürede başvurun.

ONLINE LİDERLİK DERSİNİN FAYDALARI:

– Ücretsiz Kurs olması ve ücretsiz faydalanacaksınız
-Üst düzey uzmanlardan öğrenin
-Ücretsiz Dijital Yükseltme (Bu, kursun tüm avantajlarına erişebileceğiniz ve kursu tamamladıktan sonra ücretsiz bir sertifika alacağınız anlamına gelir)
-Kurs materyallerine ve videolarına sınırsız erişim sağlayacaksınız

BU KURSDAN NE ÖĞRENECEKSİNİZ?

Bu derste,

-Liderlik nedir?  Liderlik tanımını açıklayabileceksiniz
-Diğer liderlerin diğer rollerini ve organizasyonları nasıl yönetip yönettiklerini öğreneceksiniz

-Siz ve diğer insanların kişisel becerilerini ve güçlerini toplulukta nasıl kullanabileceğini öğreneceksiniz

-Liderlik düşüncesindeki değişimi tanımlayacaksınız

BU DERSE KİMLER KATILABİLİR?

Bu online kursa herkes katılabilir. Belirli bir kriter yoktur.

BU ONLINE LİDERLİK KURS İÇİN NASIL KAYIT YAPABİLİRİM?

Kayıt işlemi çok basit ve kolaydır. FutureLearn’te ücretsiz olarak hesap açabilirsiniz. Aşağıdaki LİNKE tıklayarak resmi web sitesini ziyaret edin. FutureLearn’te zaten bir hesabınız varsa, ücretsiz katıl kursuna tıklayın. FutureLearn’te yeniyseniz, önce kayıt yapmanız gerekir. Kaydolmak için Kayıt kelimesini tıklayın. E-posta kimliğinizle veya Facebook oturum açmanızla kaydolabilirsiniz.

ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: