Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Ücretsiz AutoCAD 2020 Kapsamlı Kurs 2D ve 3D

img

Kursa 16 saat içerisinde kaydolursanız ömür boyu ücretsiz erişim sağlayabilirsiniz

Kursa kayıtlı 82.751 öğrenci vardır.

Kurs 24 bölümden oluşmaktadır.  202 ders bulunmaktadır. 16 saat 15 dakika uzunluğa sahiptir.

Kurs, 59 indirilebilir kaynak ve 2 pratik test sunmaktadır.

Bu Kurs ile Neler Öğreneceksiniz ?

 • AutoCAD 2020 kursu, çizim ve tasarım problemlerini çözmek için AutoCAD komutlarının ve uygulamalarının ayrıntılı bir açıklamasını içerir.
 • Bu kursta, her AutoCAD komutu, örnekler ve resimler yardımıyla ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Bu, kullanıcıların çizimdeki araçların işlevlerini ve uygulamalarını anlamalarını kolaylaştırır.
 • Bu kursu bitirdikten sonra, kullanıcı AutoCAD komutlarını kullanarak çizim yapmak, çizimi boyutlandırmak, çizimlere kısıtlamalar uygulamak, semboller eklemek ve ayrıca metin, bloklar ve dinamik bloklar oluşturmak için kullanabilecek.
 • Kurs ayrıca, kullanıcıları AutoCAD’deki çizim problemlerini çözmek için gerekli çizim becerileriyle donatan boyutlandırma ilkeleri ve montaj çizimleri gibi temel çizim ve tasarım kavramlarını da kapsar.
 • Bu video kursunda, yazılımın kullanılabilirliğini artıracak DWG Karşılaştırma, Web & Mobile’a Kaydetme ve Paylaşılan Görünümler hakkında da bilgi edineceksiniz.

Kurs Tanımlaması

Bu ders, AutoCAD komutlarının ve çizim ve tasarım problemlerini çözmek için uygulamalarının ayrıntılı bir açıklamasını içerir. Her komut, örnekler ve resimler yardımıyla ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. Bu, kullanıcıların çizimdeki işlevleri ve uygulamaları anlamasını kolaylaştırır. Bu kursu tamamladıktan sonra, bir çizim yapmak, bir çizimi boyutlandırmak, kısıtlamalar uygulamak, metinler ve bloklar eklemek, 3B nesneler oluşturmak, modelin taslak görünümlerini oluşturmak, bir modeli 3B yazdırmak, CAD Standartlarını kullanmak için AutoCAD komutlarını kullanabileceksiniz. ve AutoCAD yazılımındaki gelişmiş uygulamalar.

Bu ders, boyut ilkeleri ve kullanıcıları AutoCAD’deki problemleri çözmek için gerekli çizim becerileriyle donatan montaj çizimi gibi temel taslak oluşturma ve tasarım kavramlarını kapsar. Bu kursu tamamlarken kullanıcı, AutoCAD’in son sürümlerinde sunulan DWG Compare, Save to Web and Mobile, Shared View, CAD Standards, 3D Print ve daha fazlası gibi bazı gelişmiş araçları öğrenecek.

Bu derste, AutoCAD araçlarının endüstriyel uygulamalarına ve kullanımına özel bir vurgu yapılmıştır, böylece yeni başlayanların yanı sıra profesyonellerin araçların işlevlerini ve çizimdeki uygulamalarını anlamalarına hizmet eder.

Bu Kursun Göze Çarpan Özellikleri:

 • Pedagojik sırayla düzenlenen 202 video dersinden oluşan kapsamlı bir kurs.
 • Tüm AutoCAD komutlarının ve araçlarının ayrıntılı açıklaması.
 • Öğrenim sürecinde kullanıcılara rehberlik edecek adım adım talimatlar.
 • Araçlar, Autodesk Certified Professional sınavına kolayca girebileceğiniz şekilde açıklanmıştır.
 • Kullanıcıların bilgilerini değerlendirmelerine yardımcı olmak için her bölümün sonunda yer alan sınavlar.
 • Deneme testleri

Bu kurs kimler için uygundur ?

Mühendisler (mekanik, inşaat, elektrik, elektronik ve diğerleri), ressam, öğrenciler, tasarımcılar ve CAD öğrenmek isteyen herkes için uygundur

Kursa ücretsiz kaydolmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: