Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Slovenya , Idrija Gönüllülük Projesi

img

Proje için Türkiye’den başvurular kabul ediliyor.

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Proje, gençlik merkezinin topluluk faaliyetlerine, yerel halk ve uluslararası ziyaretçiler için sosyal etkinliklere, yerel kuruluşlarla bağlantı kurmaya ve gençleri yurtiçinde ve yurtdışında gönüllülük olanakları hakkında bilgilendirmeye odaklanıyor.

Gönüllülük misyonu, genellikle ilgi alanlarınıza yakın faaliyetler organize etmeyi, teşvik etmeyi ve uygulamayı içerir, böylece fikirlerinizi pratik hale getirebileceksiniz.

Topluluk faaliyetlerimizin uygulanması yoluyla gençlerle doğrudan temas halinde olma fırsatları da olacaktır. Daha fazla ayrıntı içeren bir bilgi paketi almak için salvador.soto@mcidrija.si adresine yazın.

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

İki gönüllü, Idrija kasabasındaki bir apartman dairesinde birlikte yaşayacak. Toplu taşıma için bilete gerek kalmayacak çünkü kasaba çok küçük ve apartmandan gençlik merkezine yürüyerek gelmek çok kolay.

Yemekle ilgili olarak, gönüllülere yemeklerini düzenlemeleri için ayda 194 € verilecektir. Ayrıca onlar için cep harçlığı (4€/gün) olacak. Geldiğiniz ülkeye bağlı olarak nakliye masrafları 180 €, 275 € veya 360 €’ya kadar geri ödenecektir.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

 

Gönüllü için ulusal ajans tarafından düzenlenen bir varış ve ara dönem eğitimi olacaktır. Sizin için bir Slovence kursu düzenlenecektir.

KATILIMCI PROFİLİ

Gençlerle çalışmak, farklı kültürleri tanımak, kendi fikirlerini uygulamaya hevesli, etkinlikler düzenlemek, gençlik yurdundaki çalışmaları öğrenmek ve bilgi paylaşmak isteyen, dışa dönük, iletişime açık, açık fikirli 1 gönüllü aranıyor. /başkalarıyla deneyim (gençler, misafirler…).Program 35 hafta sürecektir.

 

Başvuru adresine erişerek başvuru yapmak için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: