Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Slovakya 3 Farklı Proje için Gönüllüler Aranıyor

img

Proje Hakkında

BAĞLAM ESC projesi sanat, kültür ve gençlik çalışmalarıyla ilgilenen biri için öğrenme deneyimi sunar.

Záhrada kültür merkezinde, hayallerinize ve yeteneklerinize uygun görevler ve fırsatlar bulabilirsiniz. Günlük işleyişine ve kurum içi görevlerine, etkinlik yönetimine, teknik yardıma katkıda bulunmak veya kendi başınıza projeler ve tematik etkinlikler başlatmakta özgürsünüz.

Dünyanın dört bir yanından sanatçılar, öğrenciler, ziyaretçiler ve gezginlerle buluşarak kültürel programın yanı sıra yerel topluluk yaşamının tadını çıkarabilirsiniz.

 

Organizasyon, eski bir maden kasabası olan Banská Bystrica’nın tarihi merkezinde yer almaktadır. Konser, tiyatro, dans gösterileri, söyleşiler, atölye çalışmaları ve festivallerin düzenlendiği (150 etkinlik/yıl) bir mekana sahiptir.

FAALİYETLER – kültürel ve topluluk etkinliklerinin üretimi ve teknik gerçekleştirilmesi – topluluk gelişimi, topluluk organizasyonu, açık hava etkinlikleri ve boş zaman – video yapımı, fotoğrafçılık – park bakımı, kentsel bahçecilik

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Konaklama, 2 tek kişilik oda ve 1 mutfak-oturma odası, banyo ve tüm olanaklara sahip ortak bir dairede sağlanmaktadır.

Daire, kültür merkezine (15 dakika) veya tren/otobüs istasyonuna (5 dakika) yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Banská Bystrica şehri çevresinde çok sayıda yürüyüş ve seyahat fırsatı vardır, bölge kültür turizmi ve pitoresk manzarasıyla ünlüdür.

Aylık olarak yemek ve harçlık sağlanmaktadır. Seyahat gerektiren faaliyetler olması durumunda, örn. Bölgenin diğer bölümleriyle işbirliği, çalıştaylara ve/veya etkinliklere katılım, masraflar iade edilir.

 

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

Katılımcıya ihtiyaçlarına, tercihlerine ve öğrenme hedeflerine göre çeşitli eğitimler sunulacaktır:

-Ayrılış öncesi eğitim -varışta eğitim (kuruluşa ve yerel topluluğa giriş) -dil kursu -mentorluk programı -yardımcılardan günlük destek ev sahibi organizasyon -tematik atölye çalışmaları (kültür merkezinde düzenlenen atölye çalışmalarına isteğe bağlı katılım, örneğin fotoğraf, dans, ses, ışık tasarımı)

 

KATILIMCI PROFİLİ

Záhrada kültür merkezi, Slovakya’da bir yıllık bir proje için bağımsız, açık fikirli, esnek, sorumlu ve maceracı bir genç arıyor.

Burada, yetenekleriniz ve tutkularınızla rezonansa girebilecek görevleri bulabilirsiniz.

Aktiviteler, size etkinliklerin teknik olarak gerçekleştirilmesi, topluluk organizasyonu, etkinliklerin tanıtımı, mekan bakımı veya park bakımı alanında kültür merkezinin programının tadını çıkarırken ve/veya katkıda bulunurken öğrenme fırsatları sunmak için tasarlanmıştır.

 

Birinci proje ilanı için tıklayınız

İkinci proje ilanı için tıklayınız

Üçüncü proje ilanı için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: