Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Sigmund Freud’un Londra’daki Evini Online Gez !

img

1856 ile 1939  senesinde yaşayan Avusturyalı nörolog ve psikoanaliz kuramı kurucusu olarak kabul gören  Sigmund Freud, Londra’daki evini online olarak  ziyaretinize açıldı.

Anna Freud ( Freud beyin kızı ), 1982 yılına dek bu evde konakladı. Ölümünün ardından evinin müze olması yönünde talebi sonrası Müze oldu.  Freud Müzesi 1986 senesinde halka açılmıştır.

Freud ve ailesinin ; 2. Dünya Savaşı sürerken  Avusturya’da Nazi’nin baskısı sonrası kaçıp Londra’da online olarak gezeceğiniz bu eve yerleştiği biliniyor.   Freud 23 Eylül 1939 tarihinde Londra’da bu evde vefat etti.

Müzede neler bulunuyor ?

Müzenin içerisinde  Freud kendisinin  terapileri için kullanulan  halı kaplama olan antika koltuğu, çalışma odası ve kütüphanesi içerisinde yer alan kitaplar, notlar,  Salvador Dali tarafından çizilen  Freud portresi dahil olmak üzere 2000 eser bulunmaktadır.

Aşağıdaki linke tıkladığınızda direkt olarak 2nci kata geçmek için bulunan buton ve bir çok yardımcı fonksiyon içeren butonlarda vardır.

Müzeyi Online olarak gezmek için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: