Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Portekiz Kısa Dönem Gönüllülük Projesi

img

EYUDER- PORTEKİZ KISA DÖNEM GÖNÜLLÜLÜK PROJESİ

Destekleyen/ Lider/ Ev Sahibi kuruluş olarak kalite sertifikası sahibi olan kuruluş, destekleyen kuruluş olarak yürüttüğü Portekiz kısa dönem gönüllülük projelerinin başvurularını bu form aracılığıyla almaktadır.

 

Avrupa Dayanışma Programı kapsamında sadece 18-30 yaş arasındaki gençlerin başvuruları kabul edilmektedir.

 

Proje kapsamında en az B2 seviyesinde İngilizce konuşabilen, gençlik çalışmalarında aktif rol alabilecek, aşevinde yemek dağıtımında görev alabilecek ve kuruluşun ofis çalışmalarına destek olabilecek gençler aranmaktadır.

Proje kapsamında katılımcıların ulaşım, yemek, konaklama masrafları karşılanacaktır. Proje kapsamında katılımcılar seyahat masraflarını ilk aşamada kendileri karşılayacaktır.

 

Faaliyet süresi bittikten ve katılımcı ülkeye dönüp seyahat masraflarını içeren belgeleri derneğimize ulaştırdıktan sonra ödemesi yapılacaktır. Seyahat için ödenecek max. miktar: 290 Euro

 

Faaliyet Şehri: Portimao Proje Ortağı Kuruluş: Dypall Network Faaliyet Süresi: 1 Mart- 6 Nisan 2023

 

Öncelikler;

**Erasmus+ projelerine daha önce katılmamış olmak,

**Dezavantajlı gruplardaki gençler. ( Sosyal, Kültürel, Coğrafik, Ekonomik vb. engeller) Başvurularınızda dikkat etmeniz gerekenler;

**Lütfen yakın tarihte çekilmiş bir fotoğrafınızı yükleyiniz.

**İletişim bilgilerinizi doğru yazınız.

 

**Karar süreci için mülakat görüşmeleri yapılabileceğinden iletişim bilgilerinizin doğruluğundan emin olunuz.

 

**Başvuru formuna sadece bir kere kullanabilirsiniz. O yüzden lütfen formu dikkatli doldurunuz.

Proje süresi bitmek üzere olduğu için sadece yeşil pasaportlu veya hazır vizesi olan katılımcıların başvuruları kabul edilmektedir.

Yalnızca başvurusu kabul edilen katılımcılar ile iletişime geçilecek olup, başvurusu olumsuz olan katılımcılara herhangi bir geri dönüş sağlanmayacaktır.

 

Son başvuru tarihi: 12 ŞUBAT 2023 Herhangi bir sorunla karşılaştığınızda lütfen eyuderesc@gmail.com adresinden bizlerle iletişim kurunuz.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: