Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Portekiz , Braga 7 Günlük Gençlik Değişimi

img

Portekiz, Braga Gençlik Değişimi Proje Başvuru Formu Gençlik değişimi için 5 katılımcı seçilecektir.

Proje tarihleri: 28 Ocak – 4 Şubat 2023

Proje yeri: Braga- Portekiz

Proje Ortakları: Portekiz, Fransa, Sırbistan, Finlandiya, Estonya, Yunanistan ve Türkiye

 

” FAKE OFF: Medya Okuryazarlığı! ” Portekiz’in Braga şehrinde 28 Ocak (varış günü) ile 4 Şubat (ayrılış günü) tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan bir Erasmus+ Gençlik Değişimidir.

 

Proje Portekiz, Türkiye, Sırbistan, Finlandiya, Estonya, Yunanistan ve Fransa’dan 42 genci (her ülkeden 5 + 1 grup lideri) bir araya getirecek.

Bu projenin temel amacı, medyayı bilinçli kullanma ve katılım yoluyla gençlerin eleştirel medya vatandaşları olmalarına yardımcı olmak, onlara yerel topluluklardaki en iyi uygulamaları paylaşmaları için araçlar sunmak ve azınlıkların entegrasyonu için programlar tasarlamak, gayri resmi ve gayri resmi teşvik etmektir.

 

Gençlerin medya içeriğine yönelik eleştirel düşünme geliştirmelerini, medya iletişimini ve bilgisini yapıbozuma uğratacak araçlar vermeleri isteniyor.

Çalışma metodları nelerdir?

 

Tüm proje faaliyetleri yaygın eğitim yöntemleriyle yapılacaktır.

Faaliyetler, örneğin birlikte beyin fırtınası, genel tartışmalar, simülasyonlar, canlandırmalar, ekip oluşturma, enerji vericiler, buz kırıcılar ve diğerleri olacaktır.

Yaygın eğitim isteğe bağlıdır, hiyerarşik değildir ve tüm yöntemleri yaparak öğrenme kavramına dayanmaktadır.

 

Katılımcı sayısı: 5 kişi/Ülke

 

Gönüllülerin konaklama, yemek masraflarının TAMAMI karşılanacak olup, Seyahat masrafları ise 530Euro’ya kadar Proje sonrasında raporlama evrakları teslim alındıktan sonra geri ödenecektir.

Biletler proje öncesinde gönüllüler tarafından alınacak ve projeden sonra 2 ay içerisinde geri ödeme yapılacaktır. Bu nedenle proje başvurunuzu bilet araştırması yaparak yapmanız rica edilir.

Son başvuru tarihi: 24 Aralık saat 15.00

 

Başvuru formuna ve bilgi paketinin linkine erişmek için tıklayınız

 

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: