Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Portekiz , Amarante ESC Gönüllülük Projesi

img

Proje hakkında

– Teknisyenlere ve öğretmenlere çocuklar, yaşlılar ve engelliler için eğitim, yağmur ve boş zaman etkinlikleri konusunda destek ve ayrıca yerel organik çiftçileri, yerel adil ticareti ve yerel Gençlik Merkezimizi (CJ Amarante) desteklemektir.

Bu son seçenekte, Erasmus+ Programı ve Avrupa Dayanışma Birlikleri kapsamında hareketlilik ve katılım projelerine güçlü bir şekilde dahil olan gençler için aktivite programlarının laboratuvarında ve uygulanmasında yer alacaklardır);

– Yerel kültür, sanat ve sosyal etkinliklere destek (sokak sanatı, tiyatro, flash mob vb.)

– Yerel belediyelerin sosyal projelerine destek

– İlkokul, lise ve anaokulu aktivite planına destek

– Şehir kulübesine destek (yerel belediye ile) ;

– Equação’nun projelerine destek (Gençlik Değişimleri, Çalışma Kampları vb. sırasında kolaylaştırıcı olarak).

– Yerel organik üreticileri destekleyin Çalışma yöntemleri Yaygın Eğitime (NFE) dayalı olacaktır.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

– Konaklama: genellikle gönüllülerimizi ağırladığımız bir apartman dairesinde veya evde (hem Amarante şehir merkezinde hem de gençlik merkezimizin yakınında) olacaktır.

Bu yerler odalar, banyolar ve mutfak ile iyi bir şekilde donatılmıştır (gençlik merkezinde çamaşırhane ücretsizdir).

Bazı durumlarda gönüllüler odaları paylaşmak zorunda kalabilir – Çift kişilik odalar. – Yemek (kahvaltı, öğle ve akşam yemeği) pazartesiden cumartesiye gençlik merkezinde organizasyonumuz tarafından verilecektir.

Gıda ağırlıklı olarak vejeteryandır. Ayrıca pazar günleri kendi yemeklerini organize etmeleri için her gönüllüye ayda 35€ vereceğiz.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

– Marcelo Silva (öğretmen) tarafından yürütülen Portekizce dil kursu (Amarante)

– Erasmus+ YA tarafından yürütülen Varışta Eğitim Portekizce NA – Miguel Pinto (Equação) tarafından yürütülen Adil Ticaret (Amarante) – Yerel çiftçiler tarafından yürütülen organik ve biyodinamik tarım (Amarante) – Miguel Pinto (Equação) tarafından yürütülen Erasmus+ YA ve proje yönetimi (Amarante) – Yaygın eğitim paketi

KATILIMCI PROFİLİ

Gençlik Merkezimizdeki olanaklar çok çeşitlidir. Farklı çalışma alanlarını denemek isteyen gönüllüler arıyoruz. Faaliyetler genellikle gönüllülerimizin olanaklarına ve yeteneklerine göre şekillendirilir. Her zaman yeni fikirler üretmeye ve masaya koymaya hazır olan kişiler

Proje 26 hafta sürecektir. 15/06/2022 – 15/12/2022

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: