Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Portekiz 32 Günlük Gönüllülük Projesi

img

Proje hakkında

Gelecekte daha güçlü bir AB oluşturmak ve her ülkenin gerçekliğini daha iyi bilmek için tüm gönüllülerin sosyal, kültürel ve profesyonel yollarla katkıda bulunabileceği daha birbirine bağlı bir Avrupa ortamının yaratılmasına yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

 

Ortaklar, deneyim ve işbirliğine ve benzer projelere katılımlarına göre seçildi.

Gönüllüler yeni bir kültürle temasa geçecek, yeni insanlarla tanışacak ve yeni deneyimler yaşayacak.

 

Gönüllü, etkinliklerin organizasyonuna ve IAFA tarafından desteklenen çeşitli etkinliklere katılma fırsatına sahip olacaktır. Farklı bir milletten gönüllü olarak, deneyimlerini ve kültürlerini Avrupa kültürlerarası alanında katma değer sağlayan projelerle paylaşabilirler.

 

Ayrılmadan önce, her ESC gönüllüsü, gönderen ve ev sahibi kuruluşlarla bir gönüllülük sözleşmesi imzalamalıdır. Bu anlaşma, gönüllünün ESC projesi sırasında gerçekleştireceği görevleri ve amaçlanan öğrenme sonuçlarını belirleyecektir.

Anlaşmanın bir parçası olarak gönüllü, ESC’den ne bekleyeceği ve Youthpass’ı nasıl kullanacağı hakkında bilgi içeren bir ESC paketi alacak ve ayrıca eylemin sonunda bir sertifika alacak.

Proje Konusu: Kültürel Aktiviteler
Faaliyet Yeri: Barcelos, Portekiz

Faaliyet Süresi: 32 gün
Başlangıç Tarihi: Nisan 2023

Son Başvuru Tarihi: 9 Nisan 2023
Başvuru Sonuçlarının Açıklanması: Nisan 2023

 

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: