Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Polonya , Krakow 6 Aylık Gönüllülük Projesi

img

AKTİVİTE AÇIKLAMASI

Gönüllülerin rolü, Europe4Youth Gençlik merkezlerinde örgütlenmek, organizasyona yardımcı olmak ve yaşam kalitesini iyileştirmek olacaktır.

Bu merkezlerde günlük 5 ila 7 saatlik bir çalışma rutini ile gönüllüler, bir Koordinatör ve Derneğin geri kalanı tarafından desteklenen 6 ESC temsilcisinden oluşan bir ekipte, gençlik çalışmalarını teşvik etmek ve sosyal medyalarımız aracılığıyla teşvik ederek ve Krakow Gençlerini çekerek hareketlilik projesi gerçekleşecektir.

Yukarıda bahsedilen etkinlikler, gönüllülerin ilgi ve tutkularına göre farklı nitelikte olacak ve ihtiyaçlara göre organize edilecektir.

Dil derslerinden sanat etkinliklerine, masa oyunlarından spora, Gençlik bilgilendirme ile ilgili eğitim kısmı olduğu sürece gönüllüler kendilerini istedikleri gibi ifade edebilecekler.

 

Gönüllüler ayrıca kuruluşun diğer faaliyetlerine katılabilecek ve 360°’de tam anlamıyla samimi ama eğitici bir ortama dalmış Gençlik çalışanları olarak büyüyebilecekler.

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

6 gönüllü, dernek tarafından ödenen ve Krakow şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan bir daireyi paylaşacak.

Dernek, konaklama yerinden işyerine seyahat edebilmek için aylık bir bilet ve ayrıca yemek ve ekstra masraflar için aylık (toplam 220 €) para sağlayacaktır. Dairede herhangi bir ekstra ihtiyaç veya eksik olan herhangi bir şey için dernek, gönüllü faaliyetlerle ilgili olduğu sürece ekstra nakliye masraflarını karşılayacaktır.

Çalışma günleri pazartesiden cumaya, ayda 2 ekstra ücretsiz gün ve esnek program

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Fırsat süresince gönüllüler, dilin temellerini öğrenmeye başlamak için bir Polonya kursuna ve aynı zamanda Polonya ulusal ajansı tarafından gönüllülük gerçeğini anlamak ve kazmak için düzenlenen 2 eğitime erişebilecekler.

Tüm bu faaliyetler zorunludur ve sözleşmenizin bir parçasıdır, günlük işleriniz üzerinde önceliğe sahip olacaktır.

 

Gönüllülüğün başlangıcında Koordinatör, gönüllülere gençlik çalışanı olmanın tam olarak nasıl ve ne anlama geldiğini öğrenme sürecinde yardımcı olma sorumluluğunu da üstlenecek ve onları eğiterek ve destekleyerek etkinliklerimizi organize edecektir.

KATILIMCI PROFİLİ

Motive ve proaktif, çalışan gençlerin dünyasını deneyimlemeye hazır ve atölye çalışmaları ve etkinlikler düzenlemek ve yönetmekle ilgileniyorsanız,

İyi derecede İngilizce bilen ve grup çalışmasına yatkın. Koordinatör, Gençlik merkezlerindeki günlük işlerde yardımcı olacaktır, ancak katılımcının çalışmalarını organize edecek ve fikir ve faaliyetler üretecek kadar motive olması gerekir.

Çalışma saatleri söz konusu olduğunda esnek, fazladan herhangi bir gün veya saat, dinlenme veya Polonya’da seyahat etme fırsatı olarak geri verilecek.

 

Başvuru hakkında

Başvuruda bulunmak isteyen gönüllü adaylarının cv ve motivasyon mektuplarını 2 Eylül 2022 tarihine kadar cediddernegi@gmail.com adresine gönderilmesi gerekmektedir.

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: