Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Polonya , Gdynia Gönüllülük Projesi

img

ADAPA Vakfı, Otizmli ve zihinsel engelliler de dahil olmak üzere diğer gelişimsel bozuklukları olan yetişkinlerle çalışmaktadır.

ADAPA eğitim, rehabilitasyon, sosyal bakım ve terapi alanlarında çalışmaktadır. Temel olarak Vakfımız, katılımcılarımıza pratik yöntemler kullanarak günlük yaşamdaki becerilerini nasıl geliştirebileceklerini öğretmek için tasarlanmış Ergoterapi Atölyeleri’ne (OTW) odaklanmıştır.

 

ADAPA’da mentilerimizin katıldığı 5 tematik laboratuvarımız bulunmaktadır: el sanatları, sanat, teknoloji, topografya ve aşçılık.

Bunlar sırasında örneğin: takı yapmayı, dekorasyon yapmayı, bilgisayar programlarını kullanmayı veya paranın değerini veya alışveriş yapmayı öğrenirler.

 

OTW’deki dersler Pazartesi’den Cuma’ya 08:00 – 15:00 saatleri arasında yapılıyor ve derslere zihinsel engelli 35 yetişkin katılıyor. Daha fazla bilgi için lütfen web sitemizi okuyun.

 

KONAKLAMA, YEMEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Gönüllülere aylık harçlık ve Gdynia’da işe gitmeleri için otobüs biletleri sağlanacak. Gönüllü, kiralık bir dairede odayı diğer 2-3 gönüllüyle paylaşacaktır.

FAALİYET SIRASINDA EĞİTİM

Gönüllü, Ulusal Ajans tarafından verilen eğitimlere (Varış eğitimi ve Ara eğitim) ve destekleyici kuruluş tarafından yürütülen ve düzenlenen eğitimlere katılmakla yükümlüdür.

KATILIMCI PROFİLİ

Katılımcılarımıza karşı empatik, harekete geçmeye hazır ve hoşgörülü bir gönüllü arıyoruz.

 

Ergoterapi alanında çalışmayı desteklemek için kendi fikirleri olan bir kişiyi ağırlamak istiyoruz.

 

İşimizde yaratıcı, açık fikirli ve sabırlı olmak çok önemli. Aday iyi organize olmuş olmalı, diğer gönüllülerle çalışmaktan hoşlanmalı ama aynı zamanda bağımsız çalışabilmelidir.

Motivasyona sahip, öğrenmeye ve büyümeye hazır bir kişinin vakfınızda bize katılması memnuniyetle karşılanır

 

Detaylı bilgi ve başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: