Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Polonya 14 Günlük Erasmus+ Gençlik Değişimi

img

Polonya’da gerçekleşecek olan My skills, my job, my future” adlı Gençlik Değişim projesi için katılımcılar aranmaktadır.

 

Date and place of mobility : July 9th – 24th, 2022 Wrocław Poland

 

Katılımcı sayısı : 1 Grup Lideri 10 Katılımcı – Toplam 11

PROJE ÖZETİ
En son bilgi, çözüm ve tekniklere dayalı eğitime rağmen, okulların ve üniversitelerin genç mezunları genellikle tatmin edici ve çekici bir iş seçme ve elde etme konusunda zorluklar yaşamaktadır.

 

Bunun nedeni, deneyimsiz teorik hazırlık ve edinilen bilgileri uygulamaya koyma yeteneğidir. Şimdiye kadar kariyer yapmayan gençlerin işgücü piyasası hakkında hiçbir fikri yok, içinde gezinemiyorlar. Geniş ama çok genel ve teorik bilgilere sahiptirler.

 

Modern teknolojilere ve yabancı dillere hakim olan gençlerin bu konuda hem ülkelerinde hem de giderek daha açık hale gelen Avrupa’da özellikle geniş perspektiflere sahip oldukları görülmektedir.

Projenin bilgi paketine erişmek için tıklayınız

 

Yol bütçesi en fazla : 275 Euro

 

Başvuru hakkında

 

Başvuruda bulunmak isteyen; katılımcı adayları cv ve motivasyon mektuplarını 2 Temmuz 2022 tarihine kadar esc@cedid.org adresine gönderilmesi gerekmektedir.

Diğer paylaşımlarımıza erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: