Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Norveç , Oslo Kasım ayında 5 Günlük Erasmus+ Kursu

img

Gençlik çalışanlarını, gençlik çalışması içinde öğrenmenin nasıl destekleneceği konusunda daha fazla bilgi edinmeye davet ediyor.

Kurs, yerel ve uluslararası gençlik çalışmaları, onların öğrenme potansiyelleri ve gençlik çalışanlarının gençleri öğrenmelerini belgelemede nasıl daha iyi destekleyebileceklerine odaklanır.

Yerleştirme: Gençlik Çalışmasında Öğrenme, düzenli olarak doğrudan gençlerle çalışan profesyonel ve/veya gönüllü gençlik çalışanları için bir eğitim kursudur.

 

Kursun amacı, gençlik çalışması faaliyetleri sırasında gençlerin öğrenmesini kolaylaştırmada gençlik çalışanlarının yetkinliklerini arttırmaktır.

Hedefler:

1. Gençlik çalışması faaliyetleri kapsamında öğrenme potansiyelini keşfetmek ve bunlar hakkında fikir alışverişinde bulunmak;

 

2. Bireysel ve grup öğrenmeyi destekleyecek araçlar hakkında bilgi sağlamak;

3. Başkalarından öğrenmeyi kolaylaştıran bir gençlik çalışanı olarak öz yansıtma uygulamak;

 

4. Öğrenmeyi yazılı olarak ifade etme ve bunu nasıl destekleyebileceği konusunda pratik beceriler geliştirmek;

5. Gençleri öğrenmelerinde desteklerken bu yöntem ve yaklaşımları uygulamaya koymaları için gençlik çalışanlarına ilham vermek ve onları motive etmek.

 

Program:

Eğitim kursu 4 tam günü + varış günü ve ayrılış günü sürer. Kurs, öğrenme, yansıtma ve gençlik çalışmalarına odaklanır.

Program, öğrenme, yansıtma, akran öğrenimi, yetkinlik geliştirme ve öğrenme çıktılarını formüle etme etrafında çeşitli yöntem ve araçlar üzerine inşa edilmiştir.

 

Başvuru için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: