Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Microsoft Office Uygulama Kursu Eğitimi – Ücretsiz

img

Öğrenciler, Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher vb. gibi tüm Office 2016 uygulamaları veya programları için ortak olan Office özelliklerini anlayacaklardır.

Kurs içeriği 6 bölümden oluşmaktadır.

19 ders bulunmaktadır.

Kurs ücretsizdir.

Microsoft Office 2016 Uygulama Paketi, ‘Genel Bakış’ ile başlayan bir dizi programdır ve bunu Word , Excel, PowerPoint, Outlook, One Note vb. 2016 sürümlerinin Essentials takip edecek.

 

İster Microsoft Office’in eski sürümlerine yeni başlayan biri olun, ister eski sürümlerin kullanıcısı olun, bu programlar 2016 sürümünü anlamanıza yardımcı olacak ve programın sonunda temel görevleri gerçekleştirebileceksiniz.

Office 2010 veya 2013 kullanıyorsanız, Microsoft Office 2016’ya Genel Bakış’ı atlayabilir ve doğrudan istediğiniz herhangi bir programa gidebilirsiniz.

 

‘Genel Bakış’, Microsoft Office 2016 uygulama paketinin tanıtımıyla başlayacak ve ardından donanım ve yazılım açısından Microsoft Office 2016 gereksinimlerinin izleyeceği, Office’in nasıl kurulacağını veya nasıl ücretsiz erişim sağlanacağını, bir uygulamanın nasıl başlatılacağını gösterecek

Bundan sonra, Word, Excel, PowerPoint, Outlook vb. gibi bir uygulamanın nasıl oluşturulacağını, açılacağını, kaydedileceğini ve kapatılacağını, şeritle nasıl çalışılacağını, hızlı erişim araç çubuğunu ve yeni Sahne Arkası Görünümünü öğreneceksiniz.

 

Ayrıca Office ve OneDrive’ın çevrimiçi sürümünü de göreceksiniz.

Kursa kayıtlı 13.000 üzeri kullanıcı vardır.

Kursa ücretsiz kaydolmak için tıklayınız

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Bu Kurs Kimler için Uygundur?

Microsoft Office öğrenmek isteyen herkes.

Başka bir Office Kursuna gitmeden önce tamamlanması gereken, başlangıç ​​seviyesinde bir temel kurstur.

 

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

3 Comments

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: