Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Macaristan’da 1 yıl ESC Gönüllülük Projesi

img
Sorgun Gençlik Derneği’nin ortağı olduğu ESC ( European Solidarity Corps ) gönüllülük projesi için 1 gönüllü aranıyor.
Başvurunuzu yapmadan önce aşağıda bulunan tüm açıklamayı okuduktan sonra başvurunuzu yapınız.
Proje kapsamında seyahat masrafları, konaklama, yemek, vize ve sigorta masraflarınız karşılanıyor.
Gönüllü her ay 150 Euro cep harçlığı alacaktır

Etkinlikler

Anaokulu etkinlikleri: bir gezi düzenleme; anaokulu hayatı hakkında fotoğraf çekmek / video yapmak; diğer anaokulları ve / veya ilkokul 1. sınıf öğrencilerinin yardımıyla bir resim yarışması düzenlemek. Gönüllüleri anaokullarında tanıtmanın amacı, küçük çocukları kültürlerarası faaliyetlere dahil etmektir, çünkü erken yaş, hoşgörü ve kabulü edinmeyi sonraki yaşlara göre daha kolay hale getirir. Yeni bir kültürü tanımak (örneğin festivalleri, alışkanlıkları vb.), Tıpkı kendini farklı bir çalışma durumunda denemek gibi, gönüllü için de iyi bir fırsattır. Gönüllüler işyerlerinde günlük faaliyetlere katılırken, ana görevleri şunlardır: tematik, gelişim oturumları hazırlamak ve uygulamak ve ayrıca gayri resmi oyunlara katılmak. Tüm ev sahibi kuruluşlar, gönüllülerin yaratıcılığına, tekerleme, oyun, şarkı ve dans öğretme istekliliğine ve ayrıca yeni programlarda başlangıç ​​becerilerine güveniyor. Tüm gönüllüler, görevlerinde kendilerine yardımcı olan bir meslektaşla çalışacak, ancak yeni projeleri gerçekleştirmekte özgür olacaklar. Gönüllüler de aile programlarının (festivaller, geziler vb.) Düzenlenmesinde yer alacak. Polip ofisindeki faaliyetler (gönüllüler aşağıdaki programların bazılarına yardım edecek veya katılacak): Polip’i ziyaret eden gençlerle farklı programlar düzenlemek (örneğin: yerel gönüllüler kulübünün yardımıyla: spor etkinlikleri, sergiler, konserler, …). Organizasyonumuzda ziyaretçiler öğleden sonraları masa oyunları, langırt oynayabilir, interneti kullanabilirler. Gönüllüler, ofiste kaldıkları süre boyunca onlara yardımcı oluyor ve ayrıca gönüllülerin kendi ülkelerini, kültürlerini tanıtabilecekleri “Tanoda” adlı programa katılıyor. Derneğimizin önemli bir görevi, gönüllünün Erasmus + programını tanıttığı ve kendi projesinin gönüllülüğünü sunduğu ve kültürünü tattığı keşif gençlik çalışmasıdır. Faaliyetin temel amacı, yerel gençlere kültürlerarası deneyimler sağlamak, faaliyetleri çeşitlendirmek, yeni fikirleri dahil etmek ve son olarak, en önemlisi, gönüllü gelişimdir. Gönüllülerin katılımı ve eğitimi, dernek başkanı tarafından yönetilen dernek için çalışan bir gençlik çalışanının sorumluluğundadır. Derneğin merkezi, diğer AGH gönüllüleri ve yerel gençlerin daha ileri bir ortak program düzenlemeleri, gönüllülerin öğrenme fırsatlarını genişletmeleri ve yerel gençlik programlarını şekillendirmeleri için bir buluşma yeridir. (örn. Çok Kültürlü Günler).
Bu gönüllülük projesi için sadece ALMANCA bilen katılımcı aranıyor
Başvuru için  Europass CV‘nizi ve Motivasyon mektubunuzu ( ingilizce) konu başlığında
ESC- MACARİSTAN yazarak esc@sorged.org adresine mail olarak göndermeniz gerekiyor. Gönderici kuruluşunuz SORGED ‘dir.
Gönüllünün seçimi Macaristan’daki ev sahibi kuruluş yapacak. Ev sahibi kuruluş sizi yazdıklarınız ile tanıyacağı için kendinizi detaylı , doğru ve net bilgilerek vererek açıklayınız
İlanın orjinal adresine erişmek için tıklayınız
Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: