Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Londra Imperial College Ücretsiz Online Kurslar

img

Londra Imperial College ,eğitim alma konusunda  dünyadaki gençlerin karşılaştıkları zorluklara karşı yenilikçi çözümler üretmeye yönelik çalışmalar yapıyor.

Londra’nın en gözde yerinde olan Imperial ; bilimi ve yenilikleri kullanarak ,  eğitimi, araştırmayı ve küresel zorluklarla başa çıkarak  çok disiplinli bir alan oluşturmuştur

Londra Imperial College ;  öğrenme ve araştırmada mükemmellik için uluslararası üne sahip bilim temelli bir üniversitedir

Londra Imperial College  sizlere çok fazla çeşitli konuda ücretsiz online kurs fırsatı sunuyor. Aşağıda bulunan linkte eriştiğinizde kursları ücretsiz olarak inceleyebilirsiniz . Sertifika imkanı da var fakat sertifika için ücret talep edilebiliyor fakat kurslar tamamen ücretsizdir. İstediğiniz kursu seçerek o kurs hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Kurs için son başvuru tarihi bulunmuyor. Yaş sınırlaması yoktur. Kurslar tamamen ücretsizdir

KURSLARA ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: