Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Letonya , Liepaja 2 Aylık Gönüllülük Projesi

img

Türkiye’den başvurular kabul ediliyor.

 

FAALİYET AÇIKLAMASI

Ev sahibi kurumun ana görevi, yerel çocuklar için iç ve dış mekan aktiviteleri ve gençler için “Yeni Liderler Akademisi” hazırlamak, planlamak, organize etmek ve en önemlisi liderlik etmek olacaktır.

 

Ayrıca etkinliklerin gerçekleşeceği yeri ve çalışma alanınızı da hazırlayın. Haftada en fazla 40 saat çalışma. Günde 8 saattir.

 

Ayrıca çocuklara kendi dilinizi öğretme şansınız olacak. Tüm aktiviteler, çok fazla eğlence ve yaratıcılık kullanılarak, resmi olmayan bir şekilde organize edilecektir.

 

Yani programı hazırlamanız, çalıştırmanız ve birbirinize destek olmanız gerekiyor! Farklı ülkelerden 12 ESC gönüllüsü ile ekip halinde çalışacaksınız. Etkinlikleri planlamak için fazladan zamana ihtiyacınız olabileceğini lütfen unutmayın.

İş zor, bu yüzden buna hazırlanın. Ayrıca hava koşulları da zorlu olabiliyor, çünkü burada yaz bazen başlamadan bitiyor. Letonya yazını aklınızda bulundurun.

 

Ve Letonya’da yaz, ülkenizdeki yazdan çok farklı. Büyük yağmur ihtimali, soğuk ve neredeyse hiç güneş yok. Projeleriniz değerlendirme günü ile sona erecektir.

 

KATILIMCI PROFİLİ

• 18-30 yaş arası

• İyi derecede İngilizce iletişim becerileri (temel Letonca bilgisi avantaj olarak alınacaktır)

 

• Başka bir ülkede 2 ay gönüllü olarak çalışabilme • Bilgisayar okuryazarlığı • İmkanları kısıtlı gençlere özellikle açığız ( coğrafi, ekonomik vb.)

• Temel yaygın eğitim bilgisi • Açık fikirli ve iyi bir mizah anlayışı

 

• Açık hava etkinliklerine ve ekip oluşturma temellerine aşina

• Video yapma becerilerine aşina iseniz ve bunlarla nasıl çalışılacağını biliyorsanız

 

Masraflar karşılanıyor.

Proje tarihleri: 25/07/2023 – 23/09/2023

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: