Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Kariyer.net’ten depremzedelerin istihdamına destek projesi

img

Kariyer.net destek projesini duyurdu. Deprem İstihdam Seferberliği projesi kapsamında  depremzedeleri, onlara istihdam sağlamak isteyen kurumlar ile bir araya getiriyor.

Kariyer.net’in açıkladığı projede; depremden etkilenen çalışanlara, bölgedeki işletme ve kurumlara destek olmak üzere Deprem İstihdam Seferberliği projesini açıkladı.

 

Projede Kariyer.net, depremzedeler ile istihdam sağlamak isteyen kurumlar ile bir araya getiriyor.

Kullanıcılar, genel başvuru ilanlarına erişmek için İş Arıyorum kısmından depremden etkilenenler erişim sağlayabiliyor.

 

Bu alandan başvuru adımları ise kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Eğer Kariyer.net üyesi iseniz, platform üzerinden Deprem Seferberliği Genel Başvuru ilanına ulaşabilirsiniz.

 

İstihdam Sağlayacağım ekranında ise şirketler, depremden etkilenen vatandaşları istihdam etmek için başvuruda bulunabiliyor.

 

Ayrıca Deprem İstihdam Seferberliği sayfasından gönüllü destek vermek isteyenlerle gönüllü desteği ihtiyacı olanlar için de formları toplanıyor.

 

Kariyeri.net, sitede formları topladıktan sonra gönüllülere ihtiyaç duyanları gönüllüler ile buluşturduğunu belirtiyor.

 

Çalışma hayatında olan depremzedeler ve bu zorlu süreçte hayatını tekrardan kurmak için çabalayanlara bölgedeki kurumlarla iletişim açısından destek vermeyi hedefliyor.

 

Başvuru için tıklayınız

 

Daha fazla fırsata erişmek için Telegram kanalımıza katılabilirsiniz. Katılmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest
This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: