Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Karantinada sokak sokak 40 şehir gezdiren site

img

Sitede istediğin ve listede olan dünya şehrini seçiyorsun, o şehirden bir radyo kanalı açıp arabayla geziyorsun. Radyo kanalı bulunan şehirin yerel radyo kanalları.. Evde bunalınca Teoman eşliğinde İzmir sokaklarında arabayla gezmenizi sağlayan bir site

Arabanızın radyosunu açma ve öğleden sonra arabayla gitme hissini özlemiyor musunuz? Hepimiz yapıyoruz.

Dünyanın dört bir yanındaki ülkeler devam eden koronavirüs salgınıyla boğuştuğu için, insanlar karantina öncesi yaşadıkları küçük şeyleri, bir şehirde araba kullanma ve günlük hayatın koşuşturmacasına girme hissi de dahil olmak üzere takdir ediyorlar.

Henüz seçtiğiniz şehre tatile çıkamasanız da, dünyanın dört bir yanındaki şehirlerin manzaralarını evinizin rahatlığında görmenin bir yolu var.

Üstelik bu arabanın da bir radyosu var! -Gitmek istediğiniz şehri seçin. -Arabanın hızını ayarlayın. – Sokak sesini ve radyoyu ayarlayın. -Ve yolculuğa başlayın.

Evden çıkmadan araba turu ile tüm şehiri sokak sokak gezebileceksiniz. 40’dan fazla Dünya’nın en büyük şehirleri ile bu fırsatı mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum

Yapmanız gereken tek şey ise siteye giriş yaptıktan sonra, şehiri seçmek, dilediğiniz radyo kanalını ayarlayarak turunuza başlayabilirsiniz

Dünyanın dört bir yanındaki şehirlerde araba sürerken yerel radyo istasyonlarını dinleyin.

Bayılacaksınız, bugün Roma ve Tokyo’da birkaç saat dolaşarak geçirebileceksiniz. Kulağa çılgınca geliyor, ama küçük bir normallik duygusu portalı hoşunuza gidecek (şehirlerin etrafında dolaşmayı ve düşüncelerimin akmasına izin vermeyi sevin).

 

Erişim sağlamak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: