Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

Japonca ve Rusça A2 Kursu – Ücretsiz ve Sertifikalı

img

Japonca Eğitimi için belirli sayıda ücretsiz kontenjan bulunmaktadır.

Eğitimin anlatım dili Türkçe

Eğitim İçeriğinde Neler Var?

5 Video İçeriği

5 Canlı Ders

1 Ders Notu

1 Sertifika Sınavı

1 Ödev

1 Deneme Sınavı

Grup Sohbeti

Forum Tartışmaları

Japonca Eğitimi Hakkında

Türkçe diliyle olan yakınlığı ile gündeme gelen ve bilinen Japonca dilinin Türkçe’yle kesişen yönlerini öğreneceksiniz.

Batı dillerine kıyasla Türkçe diline olan yakınlığı fazla olan Japonca dilinin , bizler için öğrenilmesi daha kolay olması Japonca’yı ayrıca cazip kılmaktadır.

Japoncanın temel seviyede konuşma kalıpları, Japon kültüründe olan ilginç bilgiler ve Japonya  gezelim görelim notlarının bulunduğu ve kurs eğitmeninin paylaştığı eğlenceli eğitim için katılım sağlamanız faydalı olacaktır.

Japonca eğitimiyle birlikte genel bilginizi ve birçok açıdan japonca diliyle ilgili bilgileri Türkçe anlatım ile erişmiş olacaksınız.  Kurs sonunda sertifika alabileceksiniz.

Japonca Eğitimi için Kimler Katılım Sağlamalıdır?

Global firma kapsamında çalışmayı hedefleyen , kısa diyalogları öğrenip duruşunda güçlü imaj bırakmayı isteyen kişiler için güzel bir start olacaktır.

Günümüzde Anime ile öğrenilen Japoncayı daha da ileriye götürerek kendinizi ifade edecek seviyeye getirebileceksiniz.

Dil, bir milleti temsil eden en önemli kültür unsurudur. Bu yüzden Japonca kültürüne ilgisi olan ya da merak salanlara seyahat notları, gezi tavsiyeleri ve Japon deyimleri de bulunmaktadır bu eğitim kapsamında.

İş  nedeniyle Japonca diline gereksinim duyuyorsanız

Anime Japoncanızı ileri bir seviyeye ulaşmasını istiyorsanız

Japon kültürü ve Japonca diline  ilginiz var ise

Kısa günlük konuşmalar için katılım sağlamayı istiyorsanız

Japonya’ya seyahat planlıyorsanız bu eğitime katılım sağlamalısınız

Bu Eğitim ile Birlikte Neler öğreneceksiniz?

Kısa günlük konuşma kalıplarını öğreneceksiniz

Temel seviyede Japonca cümle yapısını öğreneceksiniz

Kısa günlük konuşmalar için kelime öğreneceksiniz.

Japonca sayı sistemini öğreneceksiniz

Japon kültürüyle ilgili genel bilgiler öğreneceksiniz.

Japonya hakkında seyahat tavsiyelerini bu eğitim ile edineceksiniz.

Sertifika Hakkında

Eğitim bittiği zaman, eğitim süresi boyunca edindiğiniz bilgiler nezdinde sınav olursunuz. Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlarda geçerli.

Soğuk damgalı,

Uluslararası, özel ve resmi kurumlarda geçerlidir.

CV’nize ekleyeceğiniz sertifika kodu ise Ücretsiz

Japonca eğitimi hakkında konu başlıklarına erişmek ve Japonca eğitimine kaydolmak için tıklayınız

RUSÇA A2 KURSU

Kurs ilk 500 kişi ücretsizdir.  Bu yüzden 500 kişi tamamlanmadan ücretsiz kayıt olabilirsiniz. Aksi takdirde kurs ücretli olacaktır.

Eğitim dili Türkçe

Eğitim İçeriğinde neler vardır ?

5 Canlı Ders
1 Ders Notu
1 Sertifika Sınavı
1 Ödev
1 Deneme Sınavı
Grup Sohbeti

Kiril alfabesi size değişik geliyor ve bu sizi korkutuyor ise bu kursu alarak bu ön yargıyı yıkmış olacaksınız
Rusça (A2) eğitimi ile bu ön yargıyı yıkacaksınız .

Rusça A1 seviyesini bitirdiyseniz  A2 seviyesine erişmiş durumdasınız ve bu eğitim için hazırsınız.  Fiil çekimleriyle birlikte artık daha ayrıntılı bir şekilde cümle kurabileceksiniz, dinlediğinizi anlayacaksınız ve bu yetiniz geliştirmeyi amaçlıyor bu kurs. Online eğitim ile oturduğunuz yerden Rusça dilini öğrenme fırsatını elde edin.

Rusça A2 Eğitimini alarak dünyanın en gözde dilleri arasından gösterilen Rusça dilini temel seviyede öğreneceksiniz. Kariyeriniz, öğreniminiz, turist veya hobi olarak öğrenerek, kendi gelişiminizde farkı yaratarak farklı külütürde olan insanlarla tanışarak iletişim kurabilir ve Rus diliyle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

Dersleri  canlı derslerle, videolarla, ders notlarıyla ve ilgili dokümanlarla öğrenebileceksiniz. Eğitimde tüm bunlar  mevcut.

Rusça Kursu Almanızın  Amacı

Rusça dilini öğrenmeniz  için  ve bulunduğumuz çağ şartlarında gereklilik olan Rusçayı öğrenmeniz için  birçok sebep vardır.

Kariyerinizi daha ileriye taşımak için, arkadaş çevrenizi genişletmek istiyor oluşunuz, Rusya seyahatiniz için iletişim sorununu çözmek ve temel seviyede anlaşmak,  Rusya’nın kültürünü daha yakından tanımak temel sebeplerdendir.

Rusça derslerini istediğiniz yer, istediğiniz zaman zarfında takip edebilirsiniz. Çalışmalarınızı esnek olarak olarak sürdürme imkanı elde edersiniz . Her ne sebeple Rusça öğrenmek istesek de iş veya eğitim hayatındaki yoğun tempodan dolayı zaman bulamayabiliriz.

Rusça uzaktan eğitim programımızla istediğiniz yerde istediğiniz zamanda dersleri takip edebilir, çalışmanızı esnek bir şekilde sürdürebilirsiniz. Bu eğitim ile öğrenciler temel seviyede kendisini ifade etmelerini ve bu seviyeye ulaşmasını sağlamak kursun amacıdır.

Bu Kurs ile Neler Öğreneceksiniz?

Bu kursun asıl temelinde zamanlar ve hallerini doğru bir şekilde kullanacaksınız, yeni sözcük bilgileri mevcuttur.

A1 ders düzeyinde gördüğünüz; şimdiki, geçmiş ve gelecek zaman konuları kapsamından daha farklı şekilde kullanımlarını ve çekimlerini örneklendirmesini göreceksiniz . Ayrıca zarf temel kalıpları incelenecek , uzun cümle kalıpları ve bağlaçlar kullanarak cümle kurma biçimlerini öğrenebileceksiniz.

Hallerin cümledeki kullanımlarıyla ilgili daha kapsamlı örnekler gösterilecektir. Bu eğitimin sonunda ise Rusça’da temel konuların tamamını öğreneceksiniz. Daha kolay cümle kuracaksınız. Duyduklarınızı anlayacak seviyeye geleceksiniz.

Eğitimin içeriğiyle birlikte  size yol gösterecek ve  açıklayıcı çok fazlası var.

Verilecek olan Sertifika ile ilgili Bilgi

Eğitimi tamamladığınızda, eğitim boyunca öğrendiğiniz bilgi ve örnekler doğrultusunda sınav olursunuz. Yapılacak olan bu sınav sonucunda geçerli notu alıp başarılı olursanız ücretsiz bir şekilde sertifika kodu veya ücretli bir şekilde kargonuza sertifika yollanabiliyor.

Başarı sertifikası özel ve resmi kurumlar tarafından geçerli olmaktadır.

Kurs ile daha detaylı bilgi ve ücretsiz kaydolmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: