Hit enter after type your search item
ERASMUSGRAM

Erasmus'tan daha fazlası

İtalya’da 4 Haftalık ESC Gönüllülük Projesi

img

Proje kapsamında yol masrafları, konaklama, yerel ulaşım desteği,  yemek, sigorta , vize  masraflarınız karşılanacaktır. Gönüllü her ay cep harçlığı alacaktır.

Proje sonunda Youthpass sertifikası verilecektir. Youthpass uluslararası geçerliliği olan bir sertifikadır

Proje 4 hafta sürecektir.

Yaş aralığı: 18-30 yaş arasında olan kişiler başvurabilir

Projeye Türkiye’den başvurular kabul edilmektedir.

Proje hangi tarihler arasında gerçekleşecektir?

19 Temmuz – 17 Ağustos 2021 tarihleri arasında gerçekleşecektir

Projeye hangi ülkelerden başvuru kabul edilmektedir?

Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Almanya, Estonya, İrlanda, Yunanistan, İspanya, Fransa, Hırvatistan, İtalya, Kıbrıs, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Macaristan, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovenya, Slovakya , Finlandiya, İsveç, İzlanda, Kuzey Makedonya, Türkiye, Lihtenştayn, Norveç

Proje nerede gerçekleşecektir?

İtalya’nın Cagliari şehrinde gerçekleşecektir

İtalya’daki Ev Sahibi Kurum: Associazione TDM 2000

PROJE HAKKINDA

Bu proje, yerel gelenekleri ve kültürü, kültürlerarası diyalogu ve anlayışı teşvik etme hedefleriyle, yaz boyunca Sardunya’da gerçekleşen büyük bir olayın uygulanmasını destekleyebilecek bir Gönüllülük Ekibi oluşturmak istiyor. Avrupa’dan 10 ve İtalya’dan 10 gönüllü, Uluslararası Yaz Haftası olarak bilinen etkinlik, 20 yılı aşkın süredir düzenleniyor ve resmi olmayan ve gayri resmi bir ortamda, yaklaşık 40 ülkeden gelen genç ve genç çalışanlarını bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Sardunya ile bir hafta boyunca dünya çapında. Her yıl yaklaşık 150 katılımcı sayılıyor. Gönüllüler 30 gün boyunca hizmet alacak ve etkinliğin hazırlanmasında, uygulanmasında ve değerlendirilmesinde işbirliği yapacak, iç ve dış iletişimi, lojistiği, yaygınlaştırmayı, katılımcıların katılımını ve özel faaliyetlerin kolaylaştırılmasını destekleyecek.

KONAKLAMA, YİYECEK VE ULAŞIM DÜZENLEMELERİ

Avrupa Komisyonu tarafından finanse edilen proje, seyahat masraflarını  karşılamaktadır, yiyecek ve konaklamayı kapsamakta ve aylık cep harçlığı ve uluslararası sağlık sigortası garanti etmektedir.

ETKİNLİK SIRASINDA EĞİTİM

Gönüllüler şu konularda eğitilecektir: – yaygın eğitim – ESC ve gönüllülük programları – kültürel çeşitlilik, kültürlerarası öğrenme, kültürler arası bir ortamda yaşama – Sardunya ve İtalyan kültürü – proje hakkında bilgiler – Youthpass

KATILIMCI PROFİLİ

Aşağıdakilere sahip bir gönüllü aranıyor: – ESC programına bağlı gönüllü bir tutum – katılma motivasyonu ve işbirliği ve öğrenme eğilimi – kültürlerarası diyaloğa ilgi duyan – gönüllülük alanındaki diğer deneyimler – özel yeterlilik gerektirmeyen

Başvuru yapmak için tıklayınız

Daha fazla kişinin faydalanması için sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmak ister misiniz ?
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Pin on Pinterest
Pinterest

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This div height required for enabling the sticky sidebarAd Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
%d blogcu bunu beğendi: